Wpis z mikrobloga

Z cyklu: "Na wykopie nie ma mizoandrii".

Pamiętajcie drogie dzieci, przemoc ze strony kobiet wobec mężczyzn nie istnieje, a jak już się jakiś przypadek zdarzy, to jest to zawsze wina mężczyzny. XDDDDDD

Przecież kobiety to takie święte anioły, które nikogo w życiu by nie skrzywdziły.

A to, że dostałem raz liścia za nic, od jakiejś #!$%@? lambadziary na imprezie, to mi się uroiło, bo przecież takie sytuacje nie istnieją ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#shitwykopsays #rakcontent #stulejacontent #logikaniebieskichpaskow #bekazpodludzi
T.....5 - Z cyklu: "Na wykopie nie ma mizoandrii". 

Pamiętajcie drogie dzieci, prz...

źródło: comment_mYtPfbj2OSuqhuGQ5gvHnl70kgqrpYIO.jpg

Pobierz
  • 132
@Tical25: Ty o liściu wspomniasz... Mój brat ma heterę za żonę, od 15 lat jest w patologicznym związku. Obecnie jest tak zdominowany przez nią, że nawet sobie sam batonika nie kupi będąc w pracy na lunch, bo wie że będzie miał za to awanture w domu i inne nieprzyjemności, łącznie z możliwym atakiem fizycznym. Niestety w tym równaniu są też dzieci, a on się uparł że dzieci nie zostawi, bo jego
Ma własny styl pisania


@guuaradia: robienie z siebie idoty poprzez wypisywanie takich bzdur i głupot to nie jest "styl" tylko głupota właśnie.

może robi to właśnie po to żeby wywołać ból dupy u niebieskich.


To jest takie mądre jak pisanie "wszystkie kobiety to #!$%@?" żeby wywołać ból dupy u różowych.

Takie coś nie wywołuje po żadnej ze stron jakiegokolwiek "bólu dupy", tylko daje autorowi tych słów łatkę idioty, nienawidzącego bezpodstawnie danej
dobra tylko, że o mizoginii jest gadane wszędzie, często podciągając pod to zachowania, które tym tak naprawdę nie są,

a na drugiej stronie szali mamy mizoandrie, która również jest i to wcale nie sporadycznie, za to o tym mówić nie wolno - temat jest przemilczany, a jak ktoś spróbuje tylko go wyciągnąć na światło dzienne, to szybko się taką osobę pozbawia wiarygodności - mizogin, dewiant, faszysta, nie zarucha, itepe

dokładnie tak samo
A to, że dostałem raz liścia za nic, od jakiejś #!$%@? lambadziary na imprezie, to mi się uroiło, bo przecież takie sytuacje nie istnieją ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Tical25: mi się nie zdarzyło, może po prostu wystarczy być normalnym człowiekiem a nie patusem?
A to, że dostałem raz liścia za nic, od jakiejś #!$%@? lambadziary na imprezie, to mi się uroiło, bo przecież takie sytuacje nie istnieją ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Tical25: Może wsadzales rece tam gdzie nie trzeba XD