Wpis z mikrobloga

@donmuchito1992: Nie wiem czy jest winny ale wiem że w sądzie nie ma najmniejszych szans - i nie chodzi mi tu o stronniczość czy coś - zeznania będą takie - borowiki jechali kolumną przepisową prędkością - zobaczyli fiacika - zwolnili zachowując ostrożność - zobaczyli że fiacik dostrzegł kolumnę i ich przepuszcza - zgodnie z raportem kolumna poruszała się w sposób prawidłowy - fiacik nie wbija się pod pierwsze auto - co
@bangshespregnant: stary w realu to oni mogli się poruszać prędkością nad świetlną jadąc na wstecznym grając w środku w twistera ( łącznie z kierowcą ) i w zasadzie gówno to znaczy bo jest już oficjalny raport - a sąd będzie musiał się oprzeć o niego a nie o własne sympatie// antypatie itp itd - natomiast #!$%@? mnie co robi z tego opozycja wie że sprawa jest przegrana i że chłopaczek nie
@lewa_reka_sorosa: hmmm kliniaka rządowa - istniało podejrzanie czegoś tam konieczna była była hospitalizacja w celu wykluczeniu czegoś tam - poza tym jak przeczytasz ustawę dowiesz się że wystarczą 7 dniowe otarcia naskórka - bo tam pisze o rozstroju zdrowotnym który trwał dłużej niż 7 dni ( nie jest sprecyzowane jakie obrażenia ) - i tak składka mu skoczy i to nieźle za spowodowanie wypadku.
@support: Doprawdy? Bo borowcy tak powiedzieli? Czy oni zachowali szczególną ostrożność? Czy jechali na sygnałach dźwiękowych? Czemu propaganda łgała, jakoby chłopak słuchał muzyki? Czemu nie przesłuchano kierowców z samochodów za nim? Czy odstęp między pierwszym a drugim samochodem w kolumnie był prawidłowy? Czy kierowca był w stanie stwierdzić, że w ogóle jedzie kolumna?
@Andreth: na nagraniach ze stacji widać doskonale że pierwszy i ostatni pojazd mają sygnały świetlne i odstępy w całej kolumnie są właściwe, po prostu chłopak myślał że jedzie jeden pojazd uprzywilejowany bo nigdy pewnie nie spotkał się z kolumną dlatego przepuścić w jego miemaniu jeden pojazd i nie patrząc od razu odruchowo zaczął skręcać... a że była to kolumna to się w nią wpakował.