Wpis z mikrobloga

Bry!

Małe #rozdajo dla ludzi z #krakow i okolice, gdyż plany mi się posypały... Do oddania 5 kodów na podróż tam i z powrotem do jednego z miast: Wiedeń, Brno, Praga, Bratysława, Donovaly, Budapeszt (sam wybierasz).

Przez kod, taka podróż kosztuje 10zł od osoby za obie strony - przy okazji dobre #cebuladeals, warunek jedynie taki, że trzeba go zrealizować do 31.03 (podróż też).
Przejazd autokarem luxexpress (klima, tablety w siedzeniach, ekspres do kawy, nie robię reklamy ;)), rezerwacja bezpośrednio na ich stronie. Można sobie też sprawdzić oryginalną cenę, godziny odjazdów, etc.

Losowanie mirkorandom wśród plusujących jutro rano, wg zasady: pierwsza wylosowana osoba mówi, ile biletów potrzebuje (czy tylko dla siebie, czy też wszystkie), jeśli jakieś zostaną to kolejne losowanie tych pozostałych - i tak do skutku.

Picrel poniżej.
Gudlak.
Pobierz NullPointerException - Bry! 

Małe #rozdajo dla ludzi z #krakow i okolice, gdyż plany...
źródło: comment_jFlUnVcPcLFsok1LbjrQX5qKpQcA9hwc.jpg
  • 46
@NullPointerException: Jechałem z różowym tym luxbusem z Wrocławia do Pragi. Bus był chyba koło 3 w nocy, autobus nie ruszał z Wrocka tylko chyba z Warszawy, ale nie jestem pewny. Mam zarezerwowany bilet dla dwóch osób obok siebie, wchodzimy i oczywiście zajęte, typ śpi. #!$%@? nie będę budził gościa o 3 w nocy, jeszcze miał jakiś kołnierz na szyi. Koniec końców ja musiałem usiąść na jednym miejscu, a dziewczyna kilka miejsc