Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Uważajcie na szlaufy z #tinder i innych #badoo bo poza chwilą przyjemności dostaniecie w pakiecie co najmniej #hpv. Ja przeleciałem tylko 2 i po kilku tygodniach wyskoczyły mi kłykciny w intymnym miejscu. Najgorsze, że to przeszło na moją obecną partnerkę mimo używania prezerwatyw. Na początku nawet nie wiedzieliśmy co jej dolega, strasznie ją piekło po stosunku, tak że nie mogła chodzić przez kilka dni. U ginekologa okazało się, że zaraziłem ją hpv prawdopodobnie ode mnie, teraz trzeba wybulić full hajsu na zabieg usuwający te brodawki z wnętrza pochwy. Najgorsze że to tylko usuwa objawy, bo wirus będzie siedział w organizmie przez 2 lata. Zaraz ktoś napisze że miałem pecha i tyle, guzik prawda, też tak myślałem do czasu aż mi kumpel powiedział, że też bardzo szybko złapał jakiegoś syfa, kolesie co ruchają po kilkadziesiąt lasek to pewnie chodzące bomby biologiczne.

#zwiazki #podrywajzwykopem #chorobyweneryczne

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
  • 42
@Asterling: Jeżeli dziewczyna bardzo łatwo robi się mokra, to masz śluz z pochwy na włosach łonowych.
Po zdjęciu prezerwatywy, równie dobrze mogą się przenieść na głowę prącia.

A wątpię by zaraz po takim spontanie szli do łazienki i brali prysznic.
Najczęściej to jest, ubranie się od razu i po kilku godzinach pierwszy prysznic czy kąpiel dopiero w domu.
OP: @Asterling: bardzo naiwny jesteś

wirus-hpv.pl/
By nie ulec zarażeniu można zastosować profilaktykę- zaszczepić się i podczas stosunku używać prezerwatyw, które zmniejszają ryzyko zachorowania o 75 %.

Ten komentarz został dodany przez osobę dodającą wpis (OP)
Zaakceptował: Asterling
@Asterling: możliwe, to hpv.

@AnonimoweMirkoWyznania: a na co Ty liczyłeś ruchając przypadkowe osoby? Tak, można się zarazić HPV, ale nie tylko. Możesz też złapać mononukleozę, która w pewnych przypadkach jest bardzo niebezpieczna (oglądałam film o kolesiu, który po pocałunku to złapał i skończyło się dla niego stałym paraliżem). Jest masa chorób przenoszonych nie tylko podczas stosunku, ale również drogą kropelkową.
Zresztą pisałam o tym kilkukrotnie pod wpisami wychwalającymi wizyty u
: Wirus nie bedzie siedzi przez dwa lata, tylko do konca zycia. W tobie tez.


@AnonimoweMirkoWyznania: Właśnie nie mogę znaleźć jakieś jednoznacznej, wiarygodnej opinii na ten temat. Na stronie jakieś kliniki znalazłem coś takiego:

ponad 80% przypadków infekcji wirusem HPV zarówno z grupy nisko jak i wysokoonkogennej /w tym także typami 16 i 18/ ulega samoistnemu wyleczeniu. Tylko ok. 20% przypadków infekcji HPV przechodzi po 12-24 miesiącach w tzw. zakażenie przetrwałe,