Wpis z mikrobloga

Dzisiaj jadę tylko godzinę więc butów nie zdejmuje #pdk #gownowpis #pkp #atencyjnyrozowypasek

Wracam z targów Knieje i jestem bardzo zawiedziona. W ciągu godziny dwa razy wzystko obeszłam i znalazłam tylko jeden rodzaj koszuli damskiej... kapeluszy na male głowy tez mało... I już straciłam ochotę na zakupy... jedyne co kusila mbie damska czapka Browning ale zrezygnowałam bo mam czapke Blasera ^^
W porównaniu do targów w Warszawie to 3/10. Brak ciepłych posiłków na hali, brak wszystkiego... dobrze ze za darmo byłam.

I wiecie co? Mam też żal do myśliwych którzy tam byli. Jak do cholery mają nie uważać nas za pijaków jak o 12 na targach widziałam dwóch ledwo stojących na nogach panów. Wstyd.

Sorki Mirki z koła Darz Mirko ze ucieklam bez przywitania się ale spieszę się do niebieskiego ^^ #myslistwo #lowiectwo #dorotkapoluje
Pobierz dorotka-wu - Dzisiaj jadę tylko godzinę więc butów nie zdejmuje #pdk #gownowpis #pkp ...
źródło: comment_PlIwBsBYNWHmyMiJPWr32rcDtw2LwUKH.jpg
  • 18
@dorotka-wu: Ciepłe posilki są na terenie Rybomanii. Wchodzi się po schodach do części gastronomicznej.
Co do nachlanych, to rok temu jakoś mi się w oczy nie rzucali. Co innego w Warszawie, gdzie paradowali z plastikowymi kubkami po hali i trzeba było uważać, żeby na człowieka nie wylali.
A za te nogi to znów Mirko Cię zje.
@dorotka-wu: To prawda że na targach Knieje jest tez dużo stoisk wędkarskich? Co do picia to się pije także na targach w Warszawie i w Sosnowcu tylko że nikogo nie widziałam w takim stanie jak ty to opisujesz.
@dorotka-wu Kiedyś ze 20 lat temu chciałem kupić śpiwór w woodland camouflage a takowe były tylko na Kruczej w Warszawie w myśliwskim. Zabrakło i zostały "worki do siedzenia na ambonie" kupiłem wyobrażając sobie księdza w worku camuflage na ambonie. Był do siedzenia i spanie nie było rozkoszą.