Wpis z mikrobloga

Mam nadzieje, że kiedyś jakaś asteroida, kometa czy coś trafi centralnie w Moskwę i spowoduje ostateczne wymarcie #!$%@? narodu ruskich niewolników.


@alphabeta: niestety nierealne... wystarczyloby po prostu aby Polacy trzymali sie od nich z daleka. Ale coz... sami znowu pchaja sie w ich objecia. Dziekujemy naszym lokalnym ruskomirzanom i sierotom po kokmunie, ktorzy wszyscy wiemy gdzie oparcie znalezli.
Mam nadzieje, że kiedyś jakaś asteroida, kometa czy coś trafi centralnie w Moskwę i spowoduje ostateczne wymarcie #!$%@? narodu ruskich niewolników.

lecz się chłopie, zastanawiasz się nad tym co wypisujesz?
@alphabeta:
@pk347: Mnie tylko ciekawi jakby hipotetycznie (odpukać)doszło do nowej Jałty i cały dawny układ Warszawski znalazłby sie pod ich wpływem jak oni utrzymaliby to wszystko w ryzach mając po jednej stronie Syberię która robi się coraz bardziej żółta a po drugiej nienawidzące ich narodu Europy środkowej które chętnie wbiłyby im nóż przy najbliższej okazji.

Nie są już związkiem radzieckim i nie wrócą do dawnej potęgi.
No ta, Francja i Wielka Brytania już idą z pomocą, jak w 39


@denzelkowal: Tłumacz to PiS-owi, który sobie wymyśli Wielka Brytanię jako 'strategicznego partnera' w Unii (na pięć minut przed Brexitem, bardzo inteligentnie), nie mnie.
Wiesz, dlaczego Francja i Wielka Brytania nie ruszyły d... w 1939? Bo uznały, że nie mają w tym interesu. Tylko wtedy sojusze mają jakieś trwale podstawy, gdy stoja za nimi interesy godpodarcze. Kto ma obecnie