Wpis z mikrobloga

Ja #!$%@?, czytam ten ściek Internetu jakim jest mikroblog i nie dowierzam. Naśmiewacie się z hipsterów, a jesteście dokładnie tacy sami.

1. Ktoś wrzuca zdjęcie Jacka Danielsa z Colą

hehe jacek daniel ja to tym podłoge myje no ale co kto lubi hehe,

ewentualnie

z colą? xD co, czysta za mocna? xD w szkocji to piją jak wode tylko w tej biedapolszy trzeba rozrabiać z biedronkową kolą xD


2. Ktoś napisał, że właśnie pierwszy raz w życiu przeczytał Harry'ego Pottera i spodobało mu się

hehe no hari pota to taki poziom gimnazjum to nie dziwie sie ze ci sie podoba xD ja obecnie czytam wschodnioskandynawskie steam fantasy napisane przez tego południowoafrykańskiego literata znanego w swojej wiosce i sąsiednim plemieniu, ale nie polecę ci tej książki, bo ona to jednak jest dla inteligentów, czytaj dalej o chłopcu z ruszczkom xD


3. Ktoś pisze, że Gothic III to całkiem fajna gra

haha w Gothic I to byś nawet do Starego Obozu nie doszedł bo by cie młody kretoszczur zabił xD to była gra, nie to co teraz, ahh nie ma to jak brutalne pieczenie odbytu po gulaszu Thekli i walenie konia do śniącego


4. Ktoś pisze, że kupił sobie nowego Samsunga

hehe co tam, 3000 za dwurdzeniowe gówno i 2 GB ram? xD Angry Birds chociaż działa bez ścinki? Ja właśnie zamówiłem xiaomi za 1/8 kwoty którą ty zapłaciłeś, dodatkowo siedzę na roocie z #!$%@? w wersji 8.1.300.53153.6346745.1351, co prawda nie obsługuje pisania SMS i dzwonienia ale komu to teraz potrzebne xD A teraz zw idę napawać się nowym benchmarkiem


A spróbujcie wrzucić zdjęcie, że sobie siedzicie i pijecie jakiegoś Leszka czy Tyskacza, to zaraz zlecą się piwosze-neoficie, którzy całe życie walili harnasie za 1,99, a teraz wielce koneserzy piw kraftowych #pdk

#gorzkiezale #oswiadczenie #takaprawda
  • 73
@normictwo: jeśli whisky, to tylko 69-letnia, podawana w tumblerze, bez lodu, bez coli i innych gówien; jeśli piwo, to tylko z najmniej znanego browaru z najmniejszego miasta Polski, podawane w wysokich szklankach wykonanych z cienkiego szkła; jeśli wytrawne wino, to tylko Masi Costasera Amarone della Valpolicella Classico, pijąc ze szkła Riedel Glas, którego siedziba mieści się w Kufsteinie nad Innem, u północno wschodnich wrót Tyrolu; jeśli wódka, to tylko mocno schłodzona,
ale coś w tym jest :(
śmiejemy się z Januszy handlarzy i mema Polaka, ale spora część użytkowników ma namiastkę tego w sobie.
Wyśmiewanie innych, uznawanie tylko swojej racji i paniczne jej udowadnianie wszystkim w koło

w sumie chyba można to podsumować - jeśli ktoś nie pyta Cię o radę, to mu jej nie udzielaj.
Powiedz, że ma zajebistego Samsunga, że też lubisz Whisky, a to czy 10 razy droższą albo jak
@Psychopathy_Red: #!$%@?ą mnie już tacy piwosze-neofici, co to #!$%@? całe życie walili harnasie za 1,99 i inne tatry, a teraz nagle koneserzy piw kraftowych.Pół biedy, jak ustawiasz się na piwo w plenerze. Teraz każdy monopolowy musi mieć w lodówkach jakieś ciachany palone, kormorany niskosłodzone i inne żywe bezglutenowe, nabierze sobie taki 6 różnych do siatki i zadowolony nie truje dupy. Ale nie daj boże kup sobie piwo jakiegoś większego browaru. Nie