Wpis z mikrobloga

@Jestem_Tutaj: właśnie sie zastanawiam, czy powoli nie uciekać z PZU. AC i OC nie mam zgranych terminowo, więc zacząłbym powoli od zmiany tego drugiego tylko nie wiem, czy nie porywam się na przysłowiową walkę z wiatrakami lub z motyką na księżyc ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Co też jest dla mnie trochę dziwnym utrudnieniem to fakt, że nie trafiłem jeszcze na porównywarkę samych AC. Często jest podawana kwota końcowa będąca sumą OC/AC/NNW/ASS
@Eco999 stawiam litr wódki jak znajdziesz taniej przy kombinowaniu niż w pakiecie :) nie opłaca się już dzisiaj kupować osobno OC i AC. Za pakiet są zniżki. Poza tym jak masz minicasco to dużego pola do popisu nie masz bo tylko 3 firmy z czego jedna z 25% udziałem własnym.
@Eco999: siemano ( ͡° ͜ʖ ͡°) są różne TU na rynku Mireczku i jest to możliwe. Plusy dodatnie, to składka (jeśli się uda ( ͡° ͜ʖ ͡°)) i może jakieś dodatki w zakresie, jeśli w danym TU Ci coś nie pasuje/czegoś brakuje. Plusy ujemne, to często brak takiej oferty, która by się opłacała. Wszystko zależy od zakresu ubezpieczenia :) Podbijaj śmiało na priv,