Wpis z mikrobloga

Mireczki, pragnę zakupić Redmi 4 Pro Prime 3/32 Gray

Zostałem ostro wydymany, po ponad miesiącu mam pieniążki znów na PayPalu. Prośba wielka - jakimś kuponikiem lub poradą poratujecie? Aktualnie stoję na tym aby zamówić na #aliexpress u #goldway poprzez Seller's Shipping Method. Teraz pytanie jak zmniejszyć cenę - jakieś kuponiki? GA znam, mam konto więc tych bonusowych 5$ nie dostanę ale próbować to zrobić mogę, coś w komentarzu zamówienia zostawić?
  • 21
  • Odpowiedz
@cnprice_ninja: Ciekawa informacja - myślisz, że jaka byłaby różnica z kwoty wyjściowej 186$? Jak poniżej 5$ to nawet nie czekam, bo nie wiadomo kiedy to będzie a jak napisałem zostałem wydymany i ponad miesiąc temu zamówiłem i dalej bez sprawnego telefonu jestem...
  • Odpowiedz
@widmo82: Dzięki.

Ostatecznie nie skorzystałem z niczego, już mi nerwy siadają. Ponad miesiąc #!$%@? się za przeproszeniem z Geekbuying, zwrot kasy i teraz zamówiłem od Goldway z SSM i -10$ dla nowych użytkowników przez apkę. Wyszło mi z konta bankowego 761.99 PLN. Jeśli ten telefon jest tak dobry jak mówią wszystkie recenzje i opinie zwykłych ludzi to będę zadowolony z każdej złotówki wydanej i tyle tygodni czekania z zepsutym telefonem (Nexus
  • Odpowiedz
@MentorPL: jak to nie :)
zakładasz konto, wybierasz go z listy... składasz zamówienie i wybierasz kupon... kupujesz i sciemniasz ze chcesz płacic... przerywasz płatnosc.... wchodzisz na GA i przechodzisz z ich linka na Aliexpress - logujesz sie i kończysz płatnosc :)
- sprawdzone :)
  • Odpowiedz
@widmo82: Trudno, człowiek uczy się na błedach, ale cena już i tak w porządku mi się wydaje + case i folia za darmo będzie no ale też już jakiś case leci do mnie od tygodnia
  • Odpowiedz
@MentorPL: dla nowego użytkownika kupon pojawia się od razu po założeniu konta w apce? :) bo też będę chciał zamówić mamie telefon i 10 dolków zniżki by się przydało ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz