Wpis z mikrobloga

https://youtu.be/vFS3_xrHYYs
Poskładałem właśnie mój pierwszy filmik, całość nakręcona telefonem (iPhone7plus) i DJI Osmo Mobile + Xiaomi Yi dla ujęć z wody. Do edycji użyłem Davinci resolve. Wiem że są tutaj osoby które kręcą materiały na YouTube, Wiec chętnie usłyszałbym krytykę - co należy poprawić itp.
#tajlandia #wakacje #youtube #adobepremiere #moviemaking #iphone #xiaomi #xiaomiyi #dji #plazaboners #emigracja
  • 30
@globalgsmtm: to moje pierwsze składanie w nim i nie było kłopotów, dużo materiałów jest online co i jak. Jeżeli chodzi o same zdjęcia to dużo było filmików myśle ze około 45 minut razem - ale to pierwszy raz gdy robię takie coś wiec połowa materiału się w ogóle nie nadawała do niczego :)
@monkey3310: krytyka to krytyka ( ͡° ͜ʖ ͡°) to film agencji modelingu czy nagrania z wyprawy? zdecydowanie mogłeś osoby ukazywać w inny sposób. same ujęcia niektóre naprawdę fajne i czułem się jakbym oglądał jakiś film, ale są przeplatane ujęciami zbytnio nie różniącymi się niczym od nagrań seby samsungiem z plaży w władysławowie xD co powoduje lekki nieład. wyrzuciłbym parę ujęć i film prezentowałby się naprawdę lepiej. polecam
@monkey3310: nie mogles krecic jakis mlodych dupeczek czy nie bylo takich?! Wg mnie troche duzo cudowania, ale niektore ujecia ladne. Szkoda ze takie przeskoki, plaza, woda, kobieta, woda, ale chyba tam nic nie bylo innego.
@monkey3310 o ile jest ciekawy na początku jak pokazujesz widoki z łódki, to potem jest po prostu nudny. Tempo powinno się zmienić po tym łódkowym wstępie. no i muzyka jest nudna i nijaka. A szkoda, bo po początku spodziewałem się filmiku-petardy, ponieważ zaczyna się super.
Chciałeś krytykę, to masz. Uważam że jesteś w stanie zmontować fajny film, tylko brakowało Ci pomysłu.
@PiterCK: dzięki, to na pewno nie ostatni film wiec kolejne mam nadzieje wyjdą fajniej :) jak go montowałem to już wiem jakich ujęć przy kręceniu mi brakowało a jakich w ogóle np nie użyłem