Wpis z mikrobloga

Mam nadzieje ze zniknie ta moda na przedzialki na SRODKU #!$%@? CZOLA tak samo jak znignely smiercia naturalna, meskie koki czy tribale na bokach.

Jest tyle swietnych fryzur, a ludzie i tak wygladaja tak samo - Undercut i broda, albo fade cut i broda. A jak sa bez brody to daltego ze nie moga wychodowac. Jakby mogli to by mieli. Zastanawiam sie czy sebiksy czasami nie maja racji z 3 mm na calej glowie.

#fryzury #modameska
  • 10
@DrMru

Taka sebixowa fryzura jest bardzo praktyczna ( ͡º ͜ʖ͡º)
Co byś nie robił zawsze idealnie się układa , więc nie musisz mieć grzebienia.

Chociaż ja musiałem trochę zapuścić włosy bo jak schudłem to niektórzy zaczęli traktować mnie jak "dresa" i za namową koleżanki zmieniłem fryzurę ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@DrMru:

Jest tyle swietnych fryzur, a ludzie i tak wygladaja tak samo - Undercut i broda, albo fade cut i broda. A jak sa bez brody to daltego ze nie moga wychodowac. Jakby mogli to by mieli. Zastanawiam sie czy sebiksy czasami nie maja racji z 3 mm na calej glowie.


A czy to faktycznie wina ludzi, czy ujowych fryzjerów? W swoim życiu odwiedziłem już chyba 10-15 różnych fryzjerek i mało
@vateras131: Sa zaklady fryzjerskie stricte meskie. Takie w rozumieniu przedwojennych. Strzyzenie i golenie brzytwa. fryzury bardzo stonowane i klasyczne bez wydziwiania.

Sa fryzjerzy mescy z aspiracjami na nowoczesne salony, ale albo brak umiejetnosci, albo brak sprzetu. Zazwyczaj sa najbardzeij zaufanymi fryzjerami co do eksperymentow z fryzura ktora nie wymaga modelowania.

No i sa "barber shopy" czyli salony zatrzymane mentalnie w stylowce filmu "Greace". Wydaje sie ze istatnim razem jak robili klasyczna
@DrMru:

jak wyszlo cokolwiek innego niz z "formy" to okazuje sie ze koniec koncow fryzura jest poprostu brzydka.


W tym właśnie sęk - jak w trakcie strzyżenia okazuje się, że włosy nie zachowują się typowo to zazwyczaj strzygą dalej i robią dobrą minę do złej gry.
Choć tutaj muszę przyznać, że być może regularne chodzenie do jednego fryzjera coś by poprawiło bo niby skąd ma wiedzieć z czym ma do czynienia