Wpis z mikrobloga

@marorip: Przy nasunięciu kursorem na punkt na mapie powinien pojawiać się adres identyfikujący stację i powinna istnieć możliwość wyboru stacji poprzez kliknięcie na mapie.
@teryuu: jakbyś mógł mi napisać kiedy się #!$%@? (na mail podany w aplikacji lub PM). Aktywny kafelek może się odświeżyć maks do 30min po pełnej godzinie (nie zawsze będzie to równa godzina +15min) - będziemy poprawiać jak będą z tym problemy ;-)
@marorip: Całkowicie losowo #!$%@?, chociaż najczęściej gdy z mapy lub ulubionych chce przejsc w zakladke jakość powietrza. A kafelek odswieza sie tylko jak otworze apke, automatycznie niestety nie - aplikacja ma pozwolenie na działanie w tle, wiec teoretycznie powinno byc ok
@marorip: Fajna apka. Na pierwszy rzut oka ładnie się prezentuje i pokazuje to co powinna.
Napisałeś, że uwagi mile widziane: pierwsze co mnie razi i mi osobiście przeszkadza to nietransparentny kafelek.
Ostatnio wystartował projekt Airly w Krakowie i okolicach - myślisz, że dałoby się zaimplementować dane z ich stacji pomiarowych?
I na koniec to czego brakuje mi w innych aplikacjach: dostęp do danych historycznych. Można wejść na stronę WIOŚ i sprawdzić
Aktualizacja dostępna w sklepie, część uwag uwzględniona:
- możliwość ustawienia przezroczystego kafelka dla przypinanych stacji w ustawieniach
- podgląd danych bezpośrednio na mapie
- usuwanie stacji z listy ulubionych

@lyncz, Airly też chodzi mi po głowie, wszystko będzie zależało od dostępu do api, jeśli uda się dojść do porozumienia z twórcami projektu, niewykluczone, że pojawi się opcja podglądu danych z Airly. Nie będę obiecywał w tym przypadku żadnych terminów :-) Priorytetem
@marorip: Dzięki za odpowiedź. Mieszkam w Krakowie i dane z Airly dla mnie to teraz podstawa - ze względu na ilość czujników.
Trzymam kciuki za rozwój aplikacji :)
@Zatwardzenie: SmogInfo pisałem dla siebie, bo żadna z wymienionych przez Ciebie mi nie odpowiadała - przede wszystkim w jakości i ilości dostępnych stacji... no Wróbelek daje rade z tej trójki, ale nie ma go na desktopie, a to był też mój cel :)
W sklepie Windows jest sporo miejsca, więc nie martwił bym się o jego brak ( ͡° ͜ʖ ͡°)