Wpis z mikrobloga

Strzelam z AWP pierwszy do przeciwnika, słyszę wystrzał po czym dostaje ja. Czy to z AWP, czy nagle bania z AK. Prześladuje mnie to od 1.6, tylko że tam takie sytuacje były tylko awp vs awp. Też tak często macie? Już pomijając to, że ostatnio typowi strzeliłem w plecy, a ten się odwrócił i mnie zabił...
#csgo
  • 11
@Wirtuoz: @ocelote: @Typowy_polak: ping rzadko skoczy wyżej niż 60, rzadko koło 80. Najczęściej mam tyle co przeciwnicy. Strasznie takie strzały irytują
@mar1in: racja, raz na kilka meczy. Ale to i tak często jak na takie krzywe akcje.

Najbardziej mnie zabolał ten strzał w plecy który przeciwnika nie powalił. Pierwszy raz taka #!$%@? akcja mi się trafiła, wszyscy z drużyny zdziwieni jak to się stało
@KrystJan: tu nie chodzi o ping sam w sobie czy masz 40 czy 60 czy 75, chodzi o "choke" i "loss" czyli niestabilność łącza. Łącze gubi pakiety po drodze "serwer gry -- twój komp", więc pewne informacje o graczach, strzałach itd są przesyłane ponownie, ponieważ nie dotarły za pierwszym razem. Niby to milisekundy, ale gra się niekomfortowo.