Wpis z mikrobloga

No i doczekaliśmy się - GRANDE FINALE nadchodzi! O 19 rozpocznie się walka, w której wezmą udział najlepsi z najlepszych!

Na osobę, która wystawiła zwycięskiego trybuta czekają nagrody:
Gry Dirt 3, Syberia I i II ufundowane przez @Sentox
Gra Space Engineers ufundowana przez @NiSziq
Gra Shining Force oraz dwutygodniowy spam obrazkami z wybraną postacią ufundowane przez @kedzior1916
Gra Alan Wake ufundowana przez @chicken_strips

Osoba, która jako pierwsza wykreśli bingo otrzyma ode mnie w nagrodę jedną z trzech gier: Euro Truck Simulator 2, Borderlands lub Arma 2.

OGŁOSZENIA:
Potrzebuję trochę czasu aby ogarnąć pewne sprawy w swoim życiu oraz pomyśleć nad zmianami w kolejnej edycji RASowych Igrzysk Śmierci. W związku z tym następna edycja rozpocznie się później niż za tydzień, dokładnego terminu niestety nie jestem w stanie podać. Propozycje zmian w Igrzyskach proszę zostawiać pod tym wpisem lub wysyłać na PW.
@Sentox poszukuje skryby, który zajmie się wprowadzaniem danych do arkusza z zawodnikami. Czy ktoś jest chętny?
Poszukuję dzielnego bohatera, który wybije szczury znajdujące się w mojej piwnicy. Nagroda: 10 sztuk złota.

#rashungergames
#randomanimeshit
qqwwee - No i doczekaliśmy się - GRANDE FINALE nadchodzi! O 19 rozpocznie się walka, ...

źródło: comment_Z41YwDYV65hs0uabC4YzojMuSI93HXPp.jpg

Pobierz
  • 281
Wołam przez MirkoListy plusujących ten wpis (92)

Nie chcesz być wołany/a jako plusujący/a? Włącz blokadę na https://mirkolisty.pvu.pl/call lub odezwij się do @IrvinTalvanen

Uważasz, że wołający nadużywa MirkoList? Daj znać @IrvinTalvanen

! @kedzior1916 @wooles @venci26 @bigdomin9 @wykopowy_on @Grajek44 @Hajak @Paratatamango @Pielaheh @Arratay @scovil @joookub @BlueFeather @menmikimen @Sentox @Rukashiu @PerfectEquilibrium @ayasecon @Sheta @Izpqcw
Wołam przez MirkoListy plusujących ten wpis (92)

Nie chcesz być wołany/a jako plusujący/a? Włącz blokadę na https://mirkolisty.pvu.pl/call lub odezwij się do @IrvinTalvanen

Uważasz, że wołający nadużywa MirkoList? Daj znać @IrvinTalvanen

! @kedzior1916 @wooles @venci26 @bigdomin9 @wykopowy_on @Grajek44 @Hajak @Paratatamango @Pielaheh @Arratay @scovil @joookub @BlueFeather @menmikimen @Sentox @Rukashiu @PerfectEquilibrium @ayasecon @Sheta @Izpqcw