Wpis z mikrobloga

@UberKatze no sa raczej średnie szczerze mówiąc. No i hobby to się raczej uprawia, np. Lowi ryby albo coś. Ogladanie bajek to raczej sredni wyczyn.
@jablkabanany: Mało tego. Do swoich filmów pościągał masę "cytatów" z kina świata. :)
@einz: Poza samym oglądaniem animacji oglądam też materiały z serii Making-of, a tych od Disneya czy Pixara jest cała masa. Nie mam jeszcze nawet cząstki tego czego potrzeba aby się dostać do takiego studia, ale pracuję nad tym ciężko. Na szczęście poszedłem po rozum do głowy i dostałem się na powiązane z tematem studia za granicą, które
@UberKatze: jezeli studiujesz animacje to powinieneś wiedzieć że to nie są bajki tylko filmy animowane ;) "bajka" to jest utwór literacki. Niestety potocznie weszło do polskiego słownika i krzywdzi wiele przepięknych filmów animowanych skierowanych także do osób starszych, ponieważ "bajki są dla dzieci"

Pozdro od koleżanki animatorki!
też zbieram kolekcję :) jak się wypakuję po przeprowadzce to też zrobię zdjęcie :D
@DoubleD: Wiem o czym piszesz i doskonale sobie zdaję sprawę z tego czym są animacje. :) Bajki piszę zawsze celowo. Potęguje to wrażenie dorosłego i poważnego faceta, który... ogląda bajki. Bo ludzie zawsze mi mówią, że to są bajki. :P I w sumie jeśli by wziąć samą fabułę i włożyć do książki to byłaby to bajka. Poluję teraz na Moanę. Oglądałem po polsku i jest świetna, pora na angielską wersję (