Wpis z mikrobloga

@PajonkPafnucy: "w mig" to pojęcie względne, ale widać podejście - ten człowiek najpierw coś robi a potem się zastanawia. W mojej ocenie powinno być odwrotnie - pomyśl zanim coś zrobisz/powiesz...

@DJtomex: też jestem zażenowany, ale szczególnie tym, że ten gość był przedstawiany jako ktoś kto posługuje się płynnie językiem angielskim bez kartki, itp. Gdyby tak nie byłoby nie miałbym o to żalu. Już kiedyś pisałem, że gimnazjaliści potrafią lepiej mówić
@pk347: i spólka
Ale zdajecie sobie sprawę że ten urywek jest manipulowany. Poroszenko się pierwszy śmieje, a jest wycięty względem oryginalnego kadru . (dla porównania https://youtu.be/YnQXjWivD2c?t=423)
Poza tą drobnostką, która może nie była zamierzona przez autora waszego klipu, chciałem zasugerować, że nasz prezydent uśmiechał się prawdopodobnie w wyniku przyjacielskiego poklepania po ramieniu. Na znak przyjaźni z naszymi sojusznikami.

On broni interesów Polaków. Czy to Cię boli?
@DJtomex: Słuchałem tego co mówił w dalszej części (tzn. słuchałem tylko po angielsku). Całkiem spoko jak na nasze warunki. Ja się nie wstydzę. Nawet reszta mu potakiwała łącznie z McCainem. Poza tym nie chcę mieć wypudrowanego aktora, który urzeka erudycją. Liczy się działanie.