Wpis z mikrobloga

Wiele miesięcy po skończeniu KotORa, udało mi się uruchomić i przejść dwójkę. Trochę słabiej niż jedynka, ale dalej kawał dobrej zabawy. Ile ja bym dał za trójkę lub inne rpg na takim Frostbicie z brutalnymi zabójstwami i ucinaniem kończyn, bardziej rozwiniętym systemen ciemnej/jasnej stronym, cholernie rozbudowanym edytorem postaci i możliwością kosmetycznych modyfikacji/tworzenia pancerzy i masek. Zrobiłbym sobie takiego szarego jedi w czarnym pancerzu z peleryną, jakimiś fajnymi dodatkami, tym nowym "krzyżowym" mieczem, maską jak Revan albo lepszą i napawałbym się swoją zajebistością. Swoją drogą nie mam pojęcia czemu EA nie zrobiło jeszcze żadnego dużego tytułu poza Battlefrontem, przecież to byłby pewny hit sprzedażowy. Uniwersum jest tak bogate i popularne, że takie gry powinni puszczać co roku, najlepiej w styczniu, bo nie kolidowałoby to z FIFą i Battlefieldem, a leciałoby na hajpie wydawanych teraz w grudniu co roku filmów.

#starwars #gry
  • 3
@frytkownica: nie zrobiło żadnego dłuższego tytułu poza Battlefrontem, ponieważ większość fanów jest na tyle mało wymagająca, że wystarczy im dać takiego gniota a oni i tak polecą, zapłacą i nawet narzekać nie będą, że gra jest nudna.