Wpis z mikrobloga

@Hamouma: o prawactwie nigdzie nie pisałem, tylko o lykaniu ruskiej propagandy, ktorej twierdzisz, że nie lykasz, mimo powtarzania bzdur o Ukrainie pochodzących wlasnie od ruskiej propagandy
a te wpisy o Żydach to odrebny element zgodnosci światopoglądowej z ruskimi stronami, a używanie zdjęć z tych domen na użytek wpisu zgodnego z treściami na tych stronach wskazuje, że jednak łykasz
@glosnik: nie interesuje mnie ruska propaganda,wręcz nie interesuje mnie rosja,która uważam,że powinna zostać zbombardowana/zburzona,mam swój wlasny swiatopogląd,jeśli na jakieś stronie jest kolejna ciekawa informacja o antypolonizmie szerzonym przez Izrael albo ich zydowskie komórki rozmieszczone na świecie np telewizja albo prasa,to po prostu z niej korzystam
nie interesuje mnie ruska propaganda,wręcz nie interesuje mnie rosja,która uważam,że powinna zostać zbombardowana/zburzona


@Hamouma: no a jednak klepiesz dalej bzdury ktore tworza rusct. Tyllko sie stawiasz w gorszym świetle klepać propagandę za darmo i dla kraju którego nie lubisz
@Naxster: ale co mnie obchodzi rosja i co oni sądzą na dany temat,czyli jak Ty np popierasz prawice we Francji a tak samo myśli jakiś putin to co? To już nie jest Twoje zdanie tylko przekaz ruskiej propagandy? Niech sobie tworzą co chcą w swojej fabryce trolli w Moskwie mi to wisi
@Xianist: jak ktoś jest ważny ( a ten gość akurat był) to takie spotkanie jest tysiąc razy ważniejsze niż zjazd premierów i wzajemne klepanie się po pleckach z obietnicami współpracy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@Mesmeryzowany: Wymieniłeś 4 kraje, a na zdjęciu obok wiceprezydenta Pence są 3 osoby, jakieś dwa kraje mają wspólnego prezydenta?
Zresztą poza tymi co wymieniłeś to jakie jeszcze kraje w Europie obecnie są zagrożone bezpośrednio rosyjską agresją w "obronie" mniejszości rosyjskiej? Nie wiem kogo brakuje. Gruzja? Kazachstan? Azerbejdżan? A byli na szczycie, że ich brakuje na spotkaniu? A może Finlandia? Nie znalazłem podziału narodowościowego, ale jest tam 1% romazmawiajacych po rosyjsku.
@Xianist: McCain to akurat republikańska Clinton. Nie gadałbym w ogóle z dziadem. Chociaż pewnie narazie można ugrać z nim wiecej niż z Pence, bo jeszcze dawne elity waszyngtońskie kontrolują politykę międzynarodową, a nie administracja prezydencka. Ale już niedługo.
@Mesmeryzowany: ja #!$%@? jakie z was są zera to naprawdę brak słów

za twitterem Pence -

An meeting w/ Baltic leaders @Grybauskaite_LT, @vejonis, & @KerstiKaljulaid, I reaffirmed US commitment to their security & our partnership.


Wiki :
The Baltic states, also known as the Baltic countries, Baltic republics, Baltic nations, or simply, the Baltics (Estonian: Balti riigid, Baltimaad, Latvian: Baltijas valstis, Lithuanian: Baltijos valstybės), are the three countries