Wpis z mikrobloga

@letitbe: a co znaczy 'w mieście'? Jeśli mieszkasz w mieście powiatowym, gdzie masz jakieś 1200m^2 działki i pieseł sobie biega i sra pod dowolnym Twoim krzakiem, to też masz płacić dodatkowy podatek na sprzątanie gówna? Przyjdzie MPO i posprząta komuś takiemu trawnik?
@letitbe: Nie wiem na co podatek. Jakim trzeba być zjebem, żeby nie wiedzieć, że jak pies postawi klocka na środku chodnika, to należy to posprzątać. Żeby w centrum miasta chodniki były wysmarowane psim kapskiem...
@letitbe: w mieszkaniu mam czyściutko, a jakoś mandatu mi nikt jeszcze nie dał za to że pies sra na trawniku. Oczywiście na chodnik nie narobił nigdy... to byłbym raczej zobligowany posprzątać, bo mnie też to wkur#!@a. Jesteś lemingiem
@Kink: trzeba być polakiem cebulakiem. U mnie 50m od bloku są nieużytki, na których mogłyby te kundle srać, ale właścicielom się nie chce wyjść te parę metrów i wypuszczają pieski na teren osiedla mimo zakazów.
@letitbe:

Uważam że każdy z włosami powinien płacić dodatkowy podatek od zanieczyszczeń powodowanych przez szampon.

Każdy z kotem za to że koty marcują.

Każdy rowerzysta za to że nie tankuje a po ulicy jeździ.

Każdy kto mówi o dodatkowych podatkach za bezdenną głupotę.
@letitbe: jesteś lemingiem bo od razu mi zarzuciłeś że mi nie zależy na czystości, a kupa psa użyźnia glebe, Ty od przemieszczania się masz chodniki i oczy żeby pod nie patrzeć. Biedaczek z Ciebie
@umiem_magie: tylko, że u nas te psy srają na placu zabaw przy bloku, bo podludziom nie chce się wyjść za bramę z kundlami. I proszę cię nie piernicz o użyźnianiu gleby: jesteś zwykłym leniem i syfiarzem skoro nie sprzatasz po sowim psie.
@letitbe: I co ten podatek da? xD Nie lepiej przeznaczyć pieniądzę na odpowiednią "infrastrukturę" pomagającą w sprzątaniu po psach? Gęsto rozstawione śmietniki z workami na psie gówno, jakieś tabliczki informacyjne, a dopiero po tym ewentualne kary "doraźne" jak się komuś udowodni, że nie posprzątał po swoim psie. Dlaczego wszystkich psiarzy w mieście chciałbyś karać jakimś dodatkowym podatkiem? Od kiedy odpowiedzialność zbiorowa jest rozwiązaniem problemów?