Wpis z mikrobloga

@Please_Remember W tym rzecz, że poglądy tego człowieka to niewiadoma i jakiekolwiek utożsamianie z daną grupą społeczną jest dla tej grupy krzywdzące. Tym bardziej, że produkt nie pojawił się na rynku przy jakiejkolwiek aprobacie środowisk narodowych lub osób z tymi środowiskami sympatyzującymi. Prywatna inicjatywa, głupia i szkodliwa. To wszystko.
@falszywy_prosty_pasek: ciekawe tagi...
Ja siebie uważam za względnego "prawaka" i "narodowca", ale jednocześnie w pełni popieram ściganie gnid, które w ten podły sposób wykorzystują prawnie chronione symbole polskiej historii. Podobnie brzydzą mnie pościele z Godłem RP i inne takie (także przeróbka "Polski Walczącej" na "Czarnym Proteście").

I co teraz?
Jak obśmiewam jednocześnie tępych troglodytów z ONR, komuchów z Razem oraz partie pomiędzy typu PO/PiS/SLD/PSL... to kim jestem?
Prawakiem czy lewakiem?
Neuropkiem
@Datura: bo te flagi z sierpem i młotem to im ONR podrzuca :) Z tą nowoczesną lewicą jest taki problem, że niby jest taka postępowa i odcina się od mroków przeszłości, ale jak się tylko z wierzchu podrapie to zaraz się okazuje, że pod spodem są te same idee co 50 czy 100 lat temu :)
czyli rozumiem, że "tępi troglodyci z ONR" jako uproszczenie ci nie przeszkadza


@MagnaPomerania: To nie uproszczenie a stwierdzenie faktu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

W Razem jest grono osób których BARDZO nie lubię. Do tego stopnia że na nich nie zagłosowałem.
Ale z pewnością nie nazwałbym ich komunistami. Kilku paciuloków nadużywa zwrotu "towarzysze" w sposób ironiczny i to by było na tyle. No chyba że chcesz wyciągać znowu
Pobierz
źródło: comment_lv9FAX25DhdQi1YQkqs5wNVUSKZ0Ndrk.jpg