Wpis z mikrobloga

OK!

Trasa szosowa opracowana już ostatecznie a i do tego udało mi się skończyć dodatkowy odcinek dla fanów OFF!
Nie będzie żadnego hardkoru, głównie szutry, dukty leśne i polne drogi.

W związku z tym że przejazd kolumny będzie zalegalizowany przez policję, upubliczniam też dla was mapę by każdy wiedział jak będziemy jechać, skąd dokąd i jakby ktoś jakimś cudem się zgubił to żeby wiadomo było którędy i gdzie będziemy jechać :-)

Po lewej stronie macie trzy warstwy, jak cebula. Na jednej oznaczone są punkty orientacyjne. Na drugiej jest trasa którą będziemy jechać. Na trzeciej opcjonalny odcinek offem.

Do roli "Marysi" która będzie nam opowiadać o punktach na trasie zgłosiła się odważnie @katera! Brawa ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Link do trasy -> https://goo.gl/HqDVld

UWAGA DO TRASY OFF : Wiadomo, pogoda jest najważniejsza, bo równie dobrze ta lekka trasa może okazać się bardzo wymagająca gdy będzie padać, lub gdy będzie susza!

#motocykle #motomirko #zlotmotomirko
Pobierz b.....u - OK!

Trasa szosowa opracowana już ostatecznie a i do tego udało mi się sk...
źródło: comment_PCw2pynckRiXOETji2ZaehD5MuR3m5Bp.jpg
  • 65
@blubi_su: a po powrocie jest coś zaplanowane? Bo może serio na offa prowadzący z roadbookiem, #!$%@?ć nawigacje ( ͡° ͜ʖ ͡°) (w ostatecznośći no)

Chodzi mi o to że off się mógłby spóźnić pare minut
@tosyu: No właśnie nie możemy być później niż o 15 w ośrodku, dlatego offa jest niewiele. Wyliczyłem to tak by się wszyscy wyrobili. Bo potem mamy jeszcze sporo na miejscu.
Najwyżej offy szybciej będa obiad jadły :P
@blubi_su: Jeszcze nie wiemy czy będzie. Na każdym etapie postępowania mogą nam powiedzieć "nie, bo nie". Np. lokalna parafia ma odpust i przewidują wzmożony ruch furmanek z okolicznych wsi :(