Wpis z mikrobloga

@Leniek:
Myslisz ze inaczej numerow nie pozyskasz? Do takich celow tez, ale wiele profili ma nagle w 5 dni po 50 tys spolecznosci, myslisz ze im tego nie sprzedaja? Ja tez juz 2x bylem w grupach, ktora nagle po 3 msc miala inny profil i nazwe.
@text: konwersja z lajka to jakieś 2-3gr za osobe, konwersja z sms to 20-60gr za osobę, tylko przy sprzedaży grupy czy fanpage mniej się trzeba nakombinowac od strony podatków itd
@text: w takich konkursach nie chodzi o pozyskanie numerów tylko zarobienie na SMS mt oraz premium. Taki fanpage będzie za kilka dni usunięty wiec nie robi sie go z nastawieniem na sprzedaż
@text: mam taki pomysł. Niech jakieś agencje rządowe zatrudnią speców od takich fejk konkursów z iPhonami, Ferrari itp. Jak ktoś po ukończeniu 18. roku życia weźmie 3 razy udział w takim konkursie - odbieramy prawa wyborcze
w takich konkursach nie chodzi o pozyskanie numerów tylko zarobienie na SMS mt oraz premium.

@starskaj:
Ale ludzie lajkując/komentując zostawiają im jakoś swoje numery, na które oni wysyłaja smsm premium? Jak to niby działa? Czyli jak ja im napiszę tam, że są #!$%@? i naciągają ludzi, to tez mogę sie czegoś spodziewać?
@text: ludzie wchodzą na stronę podana na fanpage na której niby jest formularz odbioru nagrody i sami wpisują numer a następnie aktywują subskrybcje potwierdzają ja pinem który otrzymują smsem. Ewentualnie wysyłają smsy które kosztują 30zl.