Wpis z mikrobloga

UWAGA! - ANKIETA W SPRAWIE ZMIANY TŁA DLA TAGU #4konserwy.
Zgodnie z sugestiami komentujących, skonsultowałem z Administracją propozycję zamieszczonego wcześniej tła dla #4konserwy - W odpowiedzi, Administracja Wykopu zasugerowała przeprowadzenie ankiety. Poniżej cytuję odpowiedź:

Wykop.pl - Kontakt 2017-02-21 12:31:06

Witaj, #4konserwy mają obecnie tło. Jeśli chcecie zmienić tło to zróbcie ankietę i zobaczymy czy społeczność chcę zmiany.

Zapraszam do głosowania i proszę o kulturalne komentarze - awanturnictwo będzie usuwane.

#wykop #polityka #neuropa #ankieta #oswiadczenie #pytanie #moderacja
pk347 - UWAGA! - ANKIETA W SPRAWIE ZMIANY TŁA DLA TAGU #4konserwy. 
Zgodnie z sugest...

źródło: comment_AT5dgkgqfWZM76oWoPUSYOvSu9dl0cDA.jpg

Pobierz

Czy jesteś za zmiana tła dla tagu #4konserwy ?

  • Tak, jestem za zmianą na zamieszczoną propozycję. 74.5% (210)
  • Nie, jestem za pozostawieniem obecnego tła. 25.5% (72)

Oddanych głosów: 282

  • 27
Goofasie, przykro mi, ale dbając o łagodzenie negatywnych emocji z obydwu stron muszę również Twoj wpis usunąć. Wybacz. Zachowajmy troche wyższe standardy niż niektóre media.


@Goofas:
Goofasie, przykro mi, ale dbając o łagodzenie negatywnych emocji z obydwu stron muszę również Twoj wpis usunąć. Wybacz. Zachowajmy troche wyższe standardy niż niektóre media.


@pk347 smutłem ;(
Swoją drogą, przewiduję, że wkrótce konserwy opracują własną grafikę dla tagu #neuropa i będą mieli pretensje o to, że moderacja nie będzie chciała tego zmienić.


@Goofas: nie ma co z góry nastawiać się negatywnie :) - jeżeli postarają się odwzorować tag neuropa równie wiernie w relacji do stanu faktycznego, to całkiem możliwe, że taka grafika przejdzie.