Wpis z mikrobloga

@meretz: Nie wiem czy wiesz ale nie każdy teatr utrzymywany jest z podatków. W przeciwieństwie do TVP.
Poza tym nie wiem czy odróżniasz performance artystyczny(jakkolwiek guwniany by nie był) od propagandowej papki stworzonej TYLKO W CELU ATAKOWANIA WROGÓW POLITYCZNYCH. I pomijam tutaj skrajny prymitywizm tego czegoś...
Do tego jeżeli w obu przypadkach autorem słów nie jest ta sama osoba to takie porównanie można sobie o kant rzyci rozbić.

Nie żebym w całości zgadzał się z GW, ale nawet ja rozumiem różnicę pomiędzy biletowanym spektaklem teatralnym a audycją emitowaną w publicznej telewizji za pieniądze wszystkich obywateli.


@Maljevic: Misiu chyba mniej niż 8% gospodarstw domowych płaci abonament.
A telewizja publiczna jest finansowana głównie z reklam prywatnych firm,
a już na pewno nie jest finansowana za pieniądze wszystkich obywateli.
Gdybym był bardziej zboczony to bym nagrał nawet "120 Twarzy Greya", bo są w stanie dosłownie #!$%@? zrobić wszystko aby mieć przy sobie kogoś. Kończy się na 2-3 seksach i '#!$%@?, ja twojego gówniaka chował nie będę"


@Maljevic: Spektakl dostał kasę z budżet miasta. Musisz więcej poczytać.
performance artystyczny

@Shatter: Tego co napisałem w nawiasie już nie zauważyłeś? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Szopka wyśmiewała wszystkie opcje polityczne. Ktoś tu ma problemy z oceną rzeczywistości...

@meretz: No. Na przykład żona Komorowskiego to też opcja polityczna c'nie? ( ͡° ͜ʖ ͡°)


Z tymi wszystkimi opcjami to też się "nieco" zapędziłeś...
@Maljevic: Odnosząc się wyłącznie do Twoich słów o finansowaniu przez obywateli tej całej szopki w telewizji. Warto dodać, że spektakl o którym ostatnio głośno również(pośrednio) finansują wszyscy obywatele. Teatr w którym przedstawiana jest sztuka, dofinansowany jest przez miasto, a miasto ma pieniądze z kieszeni obywateli.