Wpis z mikrobloga

@avltree: uwzględnij w poszukiwaniach Manuhriny - to są te same pistolety, tylko "brandowane" nazwą innego producenta.

Ja kupiłem ponad rok temu Manurhina PP w 7,65x17 za 950 zł, stan praktycznie kolekcjonerski. Były dużo tańsze niż Walthery bo sami sprzedawcy nie wiedzieli co to ;)

Jedna rzecz, której nie jestem pewny, to czy wychodziły Manurhiny PPK...
@avltree: http://polarms.pl/ - dowożą towar raz w miesiącu. Zadzwoń i spytaj się czy może mają, ja ostatnio zamawiałem u nich pistolet i facet powiedział że ma nową dostawę chyba z 200 szt. róznej broni ale problem jest z policją która musi odstrzelić dla łusek a nie ma czasu i ogólnie najpierw muszą to sprawdzić i zrobić zdjęcia - dopiero wprowadzą ofertę na stronę.
@avltree: wg regulaminu możesz zawsze poprosić o dodatkowe zdjęcia chociaż żeby dobrze udokumentować wnętrze lufy to trochę zachodu potrzeba. Poza tym zawsze na miejscu możesz odstąpić od umowy (też w regulaminie) - wtedy zwracają pieniądze i nie dochodzi do transakcji. Minus jedynie że przez jakiś czas będziesz miał zamrożoną kasę przez konieczność wpłaty z góry ale coś za coś - też muszą dbać o biznes w przypadku dodatkowej roboty z dowozem...