Wpis z mikrobloga

Kraje UE będą dyskutować o nałożeniu sankcji na Polskę

Wiceszef Komisji decyzje tę oznajmił więc na kolegium, po tym jak stwierdził, że odpowiedzi Polski na zalecenia KE w sprawie Trybunału Konstytucyjnego są niezadowalające. Nie jest to jeszcze uruchomienie artykułu 7 Traktatu o UE, czyli wniosek o odebranie Polsce prawa głosu. Na razie Timmermans chce wysondować kraje Unii Europejskiej, czy taki wniosek o sankcje by poparły


Tak właśnie wstajemy z kolan, jaki wstyd z naszego rządu.

#polityka #europa #polska #4konserwy #neuropa
Pobierz k1fl0w - Kraje UE będą dyskutować o nałożeniu sankcji na Polskę 
 Wiceszef Komisji de...
źródło: comment_8tDkfyVZzkJGsm4BRncNV0LLWpdIlTlv.jpg
  • 9
@Maneharno: rozumiem, że nic nie zrobią bo np. Węgry nie poprą. Tutaj bardziej chodzi mi o to, że jako pierwszy kraj w Europie znaleźliśmy się w takiej sytuacji i nie zrozum mnie źle nie wstydzę się za ojczyznę tylko za rząd który doprowadził do takiej sytuacji.
@k1fl0w: tak na pewno xD "O,patrzcie Beatka przyszla,ale z nią nie gadamy bo ma u siebie TK rozwalony" polityka to znacznie poważniejsza dziedzina niż nam się wszystkim może wydawać,pamiętam jak Merkel krytykowala Putina,nakladala sankcje na Rosje a po cichu sie dogadywali na drodze handlowej,jeśli Polska będzie gdzieś potrzebna w sprawie porozumień/traktatów/sankcji na Rosje to nikt nie będzie pamiętal,że w tej Polsce to balagan jest
@k1fl0w: Może mi ktoś przypomnieć ile miesięcy minęło od kolejnego ultimatum?

Na marginesie polityki europejskiej zawsze byliśmy i w tej kwestii nic się nie zmieniło bo to nie zależy od sympatii, ani nawet posad dla Tuska z której podobno nie może korzystać dla dobra żadnego kraju członkowskiego.