Wpis z mikrobloga

@Wykop: @Moderacja: W jaki sposób komentarz o treści:

Przypominam że homoseksualizm, tak samo jak wszystkie te wymyślone niby-płcie, są przejawem takich lub innych chorób psychicznych i dewiacji.

Nikt nie robi osobnych toalet dla ludzi chorych na grypę. Albo dla schizofreników. To jest nonsens.

Ma podpadać pod "Nienawiść lub przemoc"? Usuwanie takich komentarzy otwarcie podpada pod cenzurę.

Proszę o odpowiedź w tym wpisie, a także o słowne uzasadnienie odwołania, inne niż tylko jedno słowo: "prawidłowe" lub "nieprawidłowe". Mam też nadzieję, że moje odwołanie w ogóle zostanie rozpatrzone, bo jak do tej pory nie dostałem odpowiedzi na 2-3 odwołania, które wysłałem tak z miesiąc temu, a może już półtora.

#moderacja #moderacjacontent #wykopschodzinapsy #cenzura
MattJedi - @Wykop: @Moderacja: W jaki sposób komentarz o treści: 
 Przypominam że hom...

źródło: comment_boBQcdOuGxY8gvbp0luc4avayZP351QM.jpg

Pobierz
  • 4
@strumienzgor: To nie jest homofobia, tylko opinia na temat tego czy homoseksualizm jest chorobą, czy też nie. Poruszyłem spór o charakterze medycznym, psychiatrycznym.

Homofobią byłoby zwyzywanie kogoś za to, że jest chory na homoseksualizm. Tak samo jak sianiem nienawiści może być zwyzywanie osoby trędowatej. A ja nikogo nie zwyzywałem, nikogo nie obraziłem.

Masz zadatki do cenzurowania wypowiedzi za "niewłaściwe opinie", skoro próbujesz stosować taki argument.