Wpis z mikrobloga

co sie #!$%@? to ja nawet nie... moj przyjaciel byl z moja przyjaciolka w zwiazku od 4 lat. wiadomo, jak w kazdym zwiazku czasem sie poklocili czy posprzeczali, standard. nagle po 4 latach ona mu oznajmia, ze go juz nie kocha i nie chce z nim byc. to bylo w grudniu przed swietami. aktualnie jest 23 luty, do mojego przyjaciela przyjechal nasz dobry kolega (tworzymy jakas tam paczke w 13 osob i on tez w niej jest), rzekomo po koszule, ktora zostawil u niego podczas ostatniej imprezy. przy okazji oznajmil mu, ze byl z jego byla na piwie i ze mu sie spodobalo, ze z ich wspolnych rozmow wynika to, ze chcieliby byc razem. #!$%@? mnie to doslownie, jak dla mnie to takich rzeczy przyjacielowi nie powinno sie robic (w sumie sa kuzynami). jak dla mnie oboje sa skresleni. co wy byscie zrobili w takiej sytuacji, bo ja jestem totalnie rozbity i nie wiem co mam sadzic o tej sytuacji..

#zwiazki #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow
  • 23
@riseno: Mam beke z tych waszych 'paczek' i 'klik' hermetyczne srodowisko ktore nie wpuszcza nikogo nowego i ciagle rozwiazuja problemy miedzy sobą ten tego rzucił ten kręci z tym i wklejają skriny z fb xD
@zaorany_1: wiem, poza tym jestesmy w 4 klasie technikum, maturalna, i ten "kumpel" i ta dziewczyna jest ze mna w klasie. z tym "kumplem" znamy sie praktycznie od pieluchy, bo nasze matki rodzily nas w ten sam dzien i do dzisiaj utrzymuja przyjacielskie stousunki. z reszta ciekawe zrzadzenie losu, ze to nie on jest moim najblizszym przyjacielem, tylko wlasnie ten, ktoremu wbija noz w plecy.
@b4rnab4: to cisnij sobie beke dalej, tylko nie wiem, po co tutaj wylewasz swoje zale? zostales odrzucony przez taka "paczke" i boli cie dupa, czy co? mamy wielu znajomych, nie jestesmy nie wiadomo jak blisko ze soba, ale lubimy bawic sie w swoim towarzystwie, nikogo nowego nie odtracamy, takze dobre masz info
@zaorany_1: i tu jest wlasnie rzecz najsmieszniejsza, bo na prawde nic nie bylo po nich widac. nie znam ich od dzisiaj, z reszta ten "kumpel" to wiesz, taki typowy kolega od chlania i imprezy, jego najdluzszy zwiazek trwal 2 miesiace, jest typem imprezowicza takze bardzo mnie zdziwila ta informacja. wiecej ta dziewczyna rozmawiala czy siedziala z jednym kolega z klasy, niz z tym "kumplem", nie widzialem ich nigdy na osobnosci, takze
zostales odrzucony przez taka "paczke" i boli cie dupa, czy co?


@riseno: na 90% został.

A co do sytuacji.
Technicznie rzecz biorąc nie ma powodu do wkurzania się. Ludzie sie schodzą i rozchodzą. Bywa. Czy utrzymają przyjaźń miedzy sobą to ciężko powiedzieć.
Praktycznie to tworzą się mega napięcia, poczucie zdradzenia, zostawienia, działania za plecami itd.

Właśnie dlatego jest brocode. Zestaw prostych "honorowych" zasad. Które określają jak okazać szacunek. Gość mógł najpierw
@b4rnab4: tylko co to ma do obecnej sytuacji? w tej naszej paczce tylko oni byli w zwiazku, nic o nas nie wiesz a komentujesz. plujesz jadem jak typowy gimbus, wiec albo nim jestes, albo jestes ograniczony umyslowo, a z takim typem to mi sie nie chce wchodzic w dyskusje, elo.