Wpis z mikrobloga

#vrally2 #pcmasterrace
V-Rally 2 sobie niedawno przypomniałem i w dwa dni machnąłem niemal wszystko, aż mi się znudziło masowe wygrywanie. Dziś znów odpaliłem, bo zostało mi Championship na Expert, wziąłem swój nabytek za któreś mode ukończone na Expert - Puga 405 T16 Ariego Vatanena. Istna rakieta. Najlepsze tym zwierzem są wyjścia z nawrotów, soczysty bok, kontra, celujesz prosto, dzida, a ten momentalnie łapie grip i wystrzeliwuje jak z procy. Gdzieś w Finlandii między drzewami cisnąłem 250km/h.

No ale znów wygrywanie przychodzi strasznie łatwo, jak na najwyższy poziom mistrzostw. Na OSie dokładam tym ciołkom po 10-15s, kompletnie nie znając tych tras i opierając się głównie na tym co widzę, bo system opisu tras w V-Rally 2 jest... no CMR to to nie jest. W dodatku często zdarza się, że lekkie łuki lub bardzo szybko następujące po sobie szykany nie są opisane. Pół biedy za dnia, ale nocą czasem można się nadziać.

Co zauważyłem dziwnego: tej rakiecie bardzo szybko kończą się hamulce. Tak, zużywają się. Zwykle ostatnie 10-20% odcinka nie mam już czym hamować, a w serwisie zużywam niemal cały czas wyłącznie na naprawę hebli. Lata temu grałem w V-Rally 2 na PSX, a tam chyba nie było takiego zużycia.

No nic, zostało mi jeszcze kilka rajdów odbębnić i zakończę grę ( ͡° ͜ʖ ͡°) Polecam V-Rally 2.
Pobierz zaorany_1 - #vrally2 #pcmasterrace
V-Rally 2 sobie niedawno przypomniałem i w dwa dn...
źródło: comment_d95s9tIrukIFS6oZoJPcluKiEx1cYKqV.jpg
  • 4