Wpis z mikrobloga

@Dax13: no już bez takich xD nowszy system to więcej funkcji, poprawki zabezpieczeń, optymalizację. Nougat ma choćby dzielenie ekranu
@Lokrium: skąd wiesz, że nie pracują nad tym żeby zintegrować miui z Nougatem?
@Lokrium: czy którykolwiek producent telefonów nadążą 1:1 z wersjami Androida? Pytam bo miałem już i jakieś gównotablety gdzie producent w ogóle nic nie aktualizował, i Samsunga, który dopiero niedawno otrzymał Androida 5 xD i tak dalej edit: nie mówimy o nowych telefonach, takich dopiero wchodzących na rynek
@Lokrium ale do flagowców za 3k. Telefony pokroju tych za 1k zlewają porannym moczem. Wiem, że xiaomi do swoich flagowców też nie dało jeszcze nougata ale czy jest on aż tak wyczekiwany? Niektóre telefony po aktualizacji do 7 zaczęły gorzej działać
@Marmite: nougat ma, ale miui 8 nie, więc nawet po updacie xiaomi do nougata nie bedziesz miał dzielenia ekranu, trzrba czekać na miui 9 i liczyć ze tam to zaimplementują
@Dzakus: no dobra, ale tu kolega pisał, że MIUI na Nougacie nie będzie mieć dzielenia ekranu. Trochę mnie to zdziwiło, bo to jest ficzer z gołego Androida, no to jak może go nie być?

Btw wygrywasz złotą łopatę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Dzakus: no ale my właśnie rozmawialiśmy o ficzerach w Nougacie. Padło pytanie "po co ci Nougat?", na co ja odpowiadam że "Nougat ma choćby dzielenie ekranu", na co pada odpowiedź "żebyś się nie zdziwił". W tym momencie byłem skonsternowany. Gdybyśmy dostali Nougata, to dlaczego miałoby w nim nie być tego ficzera?
@Jabel: a teraz sprawdź datę posta któremu odpowiadasz. Also dzielenie ekranu w Miui jest póki co tylko w devie, zanim to wejdzie do globala to minie jeszcze ho ho..