Wpis z mikrobloga

lg pb62g
nie wiem czy uda mi sie w koncu kupic te vive - zarowno ten lg jak i ta optoma wydaja mi sie koniecznie potrzebne - sa tak dobre ze bylbym gotow sprzedac te chinskie ledowe (oczywiscie za ta decyzja zatrzymania ich przewaza cena). tak - wysylaja mi #!$%@? wie co #!$%@? wie kiedy - jak gowno -> wraca do sklepu jak dobre gowno -> zostaje
+led 800p dlp 500lumenow 120hz
- 3 wiatraczki 20x20mm (na minimum jest w miare cichy ale zeby cos poogladac to jednak trzeba ustawic na maximum)
-ktos probowal sie dobrac do srodka bez otwierania obudowy xD ale w srodku jest ok
-troche mniej ostry od optomy, moze wina optyki wydaje sie plastikowa

nie wiem czy jeszcze sa jakies wady - kolory sa znacznie mocniejsze niz na tym optoma dlp ktory ma bardzo slaby (wg mnie) czarny kolor no ale optoma nadaje sie do 3d vision bo okulary 3d sa ciemne (migaja caly czas, bez okularow obraz jest bardzo jasny, w okularach jasnosc jest ustawiona ok) optoma ma lampe ktora trudno sterowac, ledami mozna duzo latwiej wiec kolor jest jednak dzieki temu duzo mocniejszy

sprzet wg mnie tak egzotyczny ze nawet nie wiem czy polecac http://allegro.pl/projektor-lg-pb62g-wxga-500ansi-15000-1-wwa-24h-fv-i6709564813.html skoro kosztuje 2 299,00 zł - cena abstrakcyjna kosztowal £90 z legalnego zrodla.

jedna z rzeczy ktora sprzedam/oddam i juz nie bede mial ( ͡° ͜ʖ ͡°) dlatego to jest taki buuul

no chyba ze jak kupie vive to z glowy nie zdejme xD

#projektor #kinocebulowe
Pobierz B.....d - lg pb62g
nie wiem czy uda mi sie w koncu kupic te vive - zarowno ten lg ja...
źródło: comment_lgTMU8Bt9roymQLRftZULw0MqpYa99lb.jpg
  • 1