Wpis z mikrobloga

@lucknh: no dzięki #!$%@?, rano w drodze do pracy musiałem omijać gałęzie, na światłach jedna (na szczęście mała) spadła mi na dach a na koniec omijałem daszek słupa reklamowego. Super wiatr #!$%@?.
Ostatnio zaplusowałem mirkomodlitwe z intencją przewiania #krakow przez jakiś #!$%@? wicher. No i w tym momencie tak wieje że dziwię się że mój blok jeszcze stoi.

Dziękuję pan Bóg.


@lucknh: Ja kiedyś modliłem sie w intencji usunięcia konta Gruszce i też się spełniło. Niezbadana jest moc mirkomodlitwy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Pobierz QBA__ - > Ostatnio zaplusowałem mirkomodlitwe z intencją przewiania #krakow przez jak...
źródło: comment_6n1E4NYYOztV0plbPghSnCrVKE8Y9Tzr.jpg
taguj to gówno żebym nie musiał oglądać tą ociężałą umysłowo cześć wykopu. XXI wiek a ludzie dalej wierzą w ciapka w sandałach z koziej pały który biegał po wodzie na czitach i wskrzeszał meneli


@Seid: czego ty chcesz, przecież ostatnio sekta wierząca w komunizm założyła swoją partię i chce siłą nawracać ludzi na podatek 75% XD
Pobierz T.....5 - > taguj to gówno żebym nie musiał oglądać tą ociężałą umysłowo cześć wykopu...
źródło: comment_jANURcaGHy6JGJ4OyXlNhduHZRvXNtsG.jpg