Wpis z mikrobloga

#zwiazki #milosc #samotnosc

Czy powinien się martwić tym, że przyzwyczajam się do samotności ?

Nie mam potrzeby nawiązywania nowych znajomości, uczęszczania na imprezy czy szukania miłości, dobrze mi z tym gronem znajomych jakie mam, dobrze mi z tym że nie jestem w związku oraz czuję nawet czasami demotywacje do spotkania nieznanych mi osób ponieważ przeraża mnie aktualnie bardzo popularne wyśmiewanie, komentowanie, ocenianie i szufladkowanie ludzi. Mam #!$%@? na opinie innych ale nie chce nawiązywać nowych znajomości ponieważ nie chce być kolejnym celem zepsutych ludzi, wolę nie ryzykować i nie poznawać nikogo niż poznać osoby bez żadnych wartości, bez honoru czy skruchy.

Zauważyłem że moi rówieśnicy (23 lvl) ciągle walczą o dominację, kto ma lepszy telefon, kto ma droższe buty, kto ma bardziej wydziwnioną fryzurę, a kto ile zaruchał w tym tygodniu.

Nie mam tematów do rozmowy z takimi ludźmi, nie potrafią rozmawiać na poważne czy mniej poważne tematy, a nawet na jakiekolwiek tematy. Tylko co tam na Fejsie, insta, snapie i innych albo najnowsze wydarzenia najczęściej dla mnie obce czyli kto się ostatnio #!$%@?ł i była beka z niego albo kto się upił i oglądanie filmiku jak rzyga.

Oczywiście, można selekcjonować dobrze znajomych ale coraz gęstszy filtr zakładam i zaraz nikt się nie przeciśnie.
  • 17
@Jaracz_Joint po sobie zauważyłam, że e momencie w którym na siłę starałam się otaczać ludźmi tylko po to żeby jacyś byli to bardzo szybko miałem tego dość i wręcz źle się czułam sama ze sobą. Wątpliwości są, bo nie ma co się oszukiwać że fajnie do kogoś gębę otworzyć i nie słuchać jedynie ile to "szalonych" rzeczy po alko ktoś zrobił albo jakiego to snapa nie dostał.
Co do związków to mam
@Przedwczesny_pogrzeb Tak, jak przewidziałem taką reakcję obronną mojego organizmu stąd nie złamałem tej bariery, w dodatku widzę po jednym znajomym jak to się przeobraził i teraz nawet jego musiałem odsunąć bo jest nie do zniesienia.

Kiedyś telefon do ręki, no halo, ustawka za 20 minut, jakiś blancik i rozmowa.

Teraz ? Nooo wieeesz, tak za godzinę może dwie bo teraz jestem z kumplami (nowymi, stara ekipa że szkoły poszła na bok), w
@Przedwczesny_pogrzeb Przepraszam za najazd na Instagram, w sumie zamysł portalu jest fajny tylko za dużą popularność osiągnął.

Mi niestety nie starczyło czasu jeszcze na hobby fotografii i/lub kinematografii choćbym chciał ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Wiadomo, na koncertach reggae nie brakuje pozytywnych ludzi, rekonstrukcja historyczna też zapewnia kontakt z spoko ludźmi itd. Ale jednak tych osób się nie widzi na codzień a bardziej miałem na myśli znajomości z osiedla/miasta/miasta
@Jaracz_Joint: wzór cnót xxi wieku xd po prostu nie robisz tego co robią wszyscy normalni w twoim wieku a szukanie poklasku tutaj nie ma sensu. 80% jest intro a połowa z nich ma bordera...
Także zmień towarzystwo czy coś.
@Merkava Dokładnie tak, czasami to irytuje ale przecież nie zabronię, cieszę się szczęściem kumpli ( ͡ ͜ʖ ͡)

@Przedwczesny_pogrzeb Yop, dokładniej rekonstrukcja okresu okologrunwaldzkiego jednakże ja wolę zakres dat XIV-XV (bo niektóre rzeczy mam z ikonografii z początku XIV wieku, hihihi), jako że każdy się tam czymś zajmuje, niektórzy piją (mój ojciec), niektórzy palą magiczne ziele (czyt. M.in. ja ( ͡ ͜ʖ ͡
@Przedwczesny_pogrzeb Nie koniecznie musisz wbijać do grupy, wiadomo że najlepiej zacząć z jakimś bractwem, pomogą, pokierują, nauczą, zorganizują transport i zawsze raźniej. Ja zacząłem podobnie jak nazwa mojej fundacji - Solus Sagittarii, z łaciny samotny łucznik. Wyjeżdżam tylko z ojcem ale na takim turniejach to każdy poznaje każdego i tak :-)

Krajki używało się do XIII wieku z tego co pamiętam choć za sam XIII wiek nie jestem pewien, pewnie też zależy