Wpis z mikrobloga

Mirki i Mirabelki proszę o pomoc. Jestem z Wami długo (akurat to konto na to nie wskazuje), widziałem wiele akcji na wykopie i jak Mirasy potrafią się zmobilizować, a to jak potrafią być wielcy sercem dla drugiego mirka utwierdziła mnie dwukrotnie #wykopoczta . Koniec słodzenia. :) Czasami trafi sie taki nieproszony gość jak rak. Myśl przychodzi taka, że jak to mi mogło się trafić.. wcześniej tylko o tym czytałem. Nie, nie chodzi o mnie, o mojego przyjaciela.. i mimo, że rożnica wieku jest ponad 15 lat. Pochodzimy z małego miasteczka.. (nawet powstała taka piosenka) i teledyski :) i wiele wspólnych projektów.. ale 150tys by pomóc koledze, nie mam :( i żałuje, że nie mam tych pieniędzy. Bo taki jest koszt leczenia :( Nie mniej kumpel sie nie poddaje i wszystkich niedaleko #szczecin zapraszam 5 marca na koncert, gdzie wystapi ze swoim zespołem iNNi, pod hasłem "gramy dla Artura" w klubie rocker (dzięki). Pomoc potrzebna Miraski :( wrzuciłbym teledysk z naszych działan , które powstały pare lat temu ale ze klimat muzyki, slaby montaz teledysku itp itd.. a i jeszcze w kadrach mnie mozna zauwazyc... zaraz bede zlinczowany, ze to dno i kilometr mułu :) #pomocy #pomagajzwykopem #zdrowie #wykopefekt
  • 5