Wpis z mikrobloga

@bialekwciagarogale: I to jeszcze w mailu o tematyce bezpieczeństwa.

DGT Market - żegnamy. Nigdy was nie polecę.

Standardy i procedury w kwestii bezpieczeństwa i prywatności na giełdzie BTC powinny być wyższe niż gdziekolwiek indziej. Nie da się tego wytłumaczyć wpadką jednej osoby, taka rzecz w takim miejscu powinna być po prostu niemożliwe.

Naprawdę ciężko jest przekonać ludzi, że BTC może być bezpieczne, skoro mamy tyle amatorszczyzny w naszym ekosystemie.

Mam nadzieję,
@bialekwciagarogale: I mnie niestety dotknal zaszczyt stania sie czlonkiem 'listy dyskusyjnej' dgtmarket. Napisalem do supportu prosbe o zmiane emaila mojego konta w razie, gdyby inny uzytkownik chcial zaczac spamowac moja skrzynke. Zmienili, nie bylo problemu. Zapytalem na wszelka okolicznosc czy hasel w bazie nie przechowuja plaintextem ;-) Zapewniali, ze nie.

Inna para kaloszy, ze tak uzytkownicy psiocza, bo zgadzam sie, kolokwialnie mowiac 'wtopa' jest, ale czy wszyscy uzywacie dedykowanych pod konkretne
Jak zawsze pośpiech nie jest dobrym doradcą. Należy im przyznać, że na info o problemach z CF zareagowali szybko. Mam konta na kilku giełdach i z niektórych do teraz nie dostałem żadnego powiadomienia o ewentualnych problemach.

Nie żebym ich bronił, bo zje*. Ale w sumie wolę by wyciekł mój śmieciowy email (chociaż mój akurat na liście się nie znajdował), niż żebym w ogóle nie został powiadomiony o problemach z CF.