Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Z jednej strony chciałbym mieć dziewczynę ale z drugiej strony to szkoda mi wychodzić ze strefy komfortu i "tracić czas na #!$%@? jakiegoś szajsu żeby zaruchać".
22 lvl prawiczek here, trochę mi to doskwiera, zwłaszcza że nigdy się nie całowałem.
Jednak żyję dość produktywnie na swój sposób.
Od kilku lat realizuję swojego rodzaju program w którym staram się produktywnie wykorzystywać czas i ogólnie nie marnować czasu na pierdoły.
Dlatego skupiam się na swoim wyglądzie zewnętrznym: siłownia, basen, odpowiednia dieta, dbanie o zdrowie, zadbana fryzura, ogarnięte ciuchy, fajne perfumy = całokształt 7/10.
Jak i na swoim wnętrzu czyli medytacja, nauka języków, dokształcanie się (poza studiami), czytanie różnych książek które mnie interesują i łączą się z ciekawą wiedzą z różnych dziedzin.
To wszystko zajmuje sporo czasu. Oczywiście to nie jest tak, że 24/7 robię coś produktywnego, bo znajduję parę chwil na mirko albo od czasu do czasu obejrzę sobie jakiś film czy serial.
Jednak nie mam życia towarzyskiego, więc potrafię sobie ten czas fajnie zagospodarować i jak na razie jestem spełniony.
Problem polega na tym, że chciałbym mieć dziewczynę, ale bawienie się w te całe tindery, badoo itd. to trochę czasu zajmuje a wciąż nie ma pewności że trafię na odpowiednią osobę. Nie ukrywam, że chciałbym mieć dziewczynę nie tylko do seksu, ale też do pogadania, spotkania się, ale nie chciałbym żeby ona wymagała ode mnie żebym non stop gadał z nią na messengerze, czy żebym non stop się z nią spotykał, bo chciałbym mieć też czas na swoje czynności.
Zresztą ja tu napisałem o tym co gdybym miał dziewczynę, a przecież poszukiwania takiej dziewczyny to też nie jest łatwy proces. Nigdy nie byłem na randce ale wiadomo że najpierw są te nudne schematy, najpierw jakieś gadu gadu i podchody na tinderze, pieprzenie o szopenie i inne bzdety zamiast konkretów, potem jakieś podchody na randce. Eh dlatego nie mam życia towarzyskiego bo to wszystko uważałem za nudne i głupie, a jednak mam trochę ciśnienie na odrobinę bliskości, czułości, seksu a także potrzebę rozmowy z taką dziewczyną (pod warunkiem że nie byłby to pusty plastik który gadałby tylko o imprezkach i ciuchach albo gównoserialach z tvn).
Może jestem płatkiem śniegu ale ja jestem typem konkretnego człowieka, może mam autyzm, nie wiem kurde.
#tfwnogf #zwiazki #podrywajzwykopem #badoo #tinder

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
źródło: comment_IuOjukuIoOTvtJMVJNgxlrJZdGm8DWQM.jpg
  • 93
"tracić czas na #!$%@? jakiegoś szajsu żeby zaruchać".


@AnonimoweMirkoWyznania: Skoro jesteś za całokształt 7/10, to nie będziesz musiał

Eh dlatego nie mam życia towarzyskiego bo to wszystko uważałem za nudne i głupie, a jednak mam trochę ciśnienie na odrobinę bliskości, czułości, seksu a także potrzebę rozmowy z taką dziewczyną (pod warunkiem że nie byłby to pusty plastik który gadałby tylko o imprezkach i ciuchach albo gównoserialach z tvn). Może jestem płatkiem
Nie ukrywam, że chciałbym mieć dziewczynę nie tylko do seksu, ale też do pogadania, spotkania się, ale nie chciałbym żeby ona wymagała ode mnie żebym non stop gadał z nią na messengerze, czy żebym non stop się z nią spotykał, bo chciałbym mieć też czas na swoje czynności.


@AnonimoweMirkoWyznania: Nikt by nie chciał;)
A tak serio, to poszukaj dziewczyny która też się czymś interesuje, niekoniecznie tym samym co Ty. Wtedy nie
EzoterycznyZiomek: Potraktuj to też jako część samorozwoju, a konkretnie rozwoju "soft skills" itp. Wbrew pozorom takie umiejętności nie służą tylko wyrywaniu dupeczek ale przydają się mocno w pracy i ogólnie życiu.

Ogólnie traktujesz życie towarzyskie jako coś zbędnego - rozumiem Ciebie że tak uważasz ale z perspektywy czasu uwierz mi, popełniasz błąd. Musisz po prostu wyzbyć się przeświadczenia że życie towarzyskie = #!$%@? się, karyny itp. ( ͡° ͜ʖ
@AnonimoweMirkoWyznania:
nikt nie jest płatkiem śniegu, to najgorszy rodzaj myślenia, nikt nie jest tak samo mądry jak ja, ale nie jestem 10/10 i muszę się zniżyć do tego plebsu, do tych różowych gadających o tipsach i włosach, może czas zostać homo jeśli uwłacza ci bycie z kobietą
naprawdę.. to już z jakiś z kolei wpis o tym, że nie chcę ale muszę być z kobietą, no błagam, psa ze schroniska weź
OdległaDama: @AnonimoweMirkoWyznania: @SRD-4: @SRD-4: @The_Starfish: @The_Starfish: @pijecolezbiedronki: @wyjde_z_przegrywu: @Karkor: @zielonestopylucyfera: @Gneras: @rdza: @kawaiimaid666: Dziwki odpadają. Powód: to uwłaczające płacić za seks. Zwłaszcza że zależy mi na czułości i bliskości oraz pocałunkach, a dziwki nie będę całował. Kluby odpadają, nie potrafię się tam odnaleźć i ciężko samemu tam pójść. Nie jestem jakoś mocno #!$%@?, raczej taki introwertyk który woli biblioteki
@AnonimoweMirkoWyznania: też rozwijalem relacje z poznana dziewczyna i działo się dokładnie to o czym piszesz - #!$%@? 24/7 smsy messengery i inne #!$%@? , jako że rozwijam swoje zainteresowania to zapytałem jej czy na serio nie ma tez jakiegoś fajnego zajęcia i że nie będę pisał jak #!$%@? gownosmsow. Oczywiście w czasie pierwszych kontaktów będzie Ci #!$%@?ć jakich to ona nie ma zainteresowań XDD potrzeba takiej zdrowej wyjebki z obu stron
@The_Starfish: z jakiego powodu ma być ciężko w życiu , z takiego że jestem sobą i zawsze wybieram drogę którą podpowiada głowa ? Masochista że mnie żaden , także trwać w czymś co wyniszcza człowieka to nie dla mnie. Także zastanów się co ty piszesz , jak do jednego wykopka pytasz po co się tak męczyć , a do drugiego prawisz o potrzebie meczenstwa. Rady typu poznaj na grupie fanatyków mangi
@bgonzo: no jasne, wmawiaj mi swoje myslenie. Ty wiesz co lepiej co ja czulem i teraz czuje. Od pokolen ludzie tracili prawictwo u dziwek, Ty zas bedziesz mi wpajal gowno #!$%@? wyrosle na gruncie etyki chrzescijanskiej i polskiego placzo patriotyzmu. Gardze tym.
@AnonimoweMirkoWyznania: Prezentujesz typowo życzeniowe myślenie. Wydaje Ci się, że z dziewczyną będzie fajnie, jak jesteś introwertykiem to nie będzie, chyba, że masz niskie wymagania i obiektywne 4/10 jest ok. Będziesz musiał ciągle wychodzić z domu do jakichś pubów, jeździć na jakieś festiwale czy jezioro, robić inne #!$%@? rzeczy. Mam nadzieję, że rozwijasz się tylko i wyłącznie dla siebie? Dla dziewczyn wszystko co napisałeś nie ma znaczenia, możesz być średnio urodziwym biednym
@bgonzo: takie teksty to do ruchajacych. Poczytaj sobie artykuly naukowe o skutkach jakie powoduje stare prawictwo. A teksty, ze zycie nie kreci sie wokol cipy skierowane do prawika to jak tekst, ze mozna nie jest obiadow do glosujacego.
@bgonzo: Życie samo w sobie wokół cipy się oczywiście nie kręci, ale seks to jest zajebista przyjemność, szczególnie kiedy możesz za niego zapłacić. Jak można sobie odmawiać takiej fajnej rozrywki?
Od kilku lat realizuję swojego rodzaju program w którym staram się produktywnie wykorzystywać czas i ogólnie nie marnować czasu na pierdoły.

Dlatego skupiam się na swoim wyglądzie zewnętrznym: siłownia, basen, odpowiednia dieta, dbanie o zdrowie, zadbana fryzura, ogarnięte ciuchy, fajne perfumy = całokształt 7/10.

Jak i na swoim wnętrzu czyli medytacja, nauka języków, dokształcanie się (poza studiami), czytanie różnych książek które mnie interesują i łączą się z ciekawą wiedzą z różnych dziedzin.
@szatniarz01: A co w tym dziwnego? Pisałem wyżej, że takie rzeczy nie mają żadnego znaczenia dla kobiet, mogą być tylko miłym dodatkiem. Nie zapewniał emocji, nie wychodził z domu, nie był dynamiczny, nie pajacował to nie miał dziewczyn, proste i oczywiste tak jak to, że dziwki przewyższają normalne dziewczyny pod wieloma względami.
nie pajacował to nie miał dziewczyn, proste i oczywiste tak jak to, że dziwki przewyższają normalne dziewczyny pod wieloma względami.


@Dabel: I Ty chyba też nie masz i raczej długo nie będziesz miał dziewczyn z takim podejściem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Dabel: Wybieram Ciebie bo jesteś ostatni ;)
Na dziwki chodzą mężczyźni którzy polegli. Pójście do agentury jest jak przyznanie że nie potrafię podniecić żadnej kobiety, nie jestem atrakcyjnym człowiekiem. Jak ktoś tak robi to należy mu mocno współczuć bo na pewno wcale tego nie chcę, nawet jeśli zachwala tą formę rozrywki.
@szatniarz01: Nie chcę mieć - naprawdę. Nie zrezygnowałbym teraz z relacji z moją ulubioną divą na rzeczy innej dziewczyny. Mam za to kilka fajnych dziwek do wyboru i pieniądze na tyle wizyt ile tylko zechcę ( ͡° ͜ʖ ͡°) Nie lubię wychodzić z domu i nie będę wychodził, pajacować tym bardziej nie zamierzam.

@piotr-wojcieszek: Posiadanie dziewczyny NIC nie znaczy, gdyby było inaczej to byle zera by