Wpis z mikrobloga

Każdy kraj na świecie, nawet najbardziej przesiąknięty lewicowym spaczeniem dba o swoje interesy narodowe.

Niemcy budują Nord Stream i każą przyjmować imigrantów, Francuzi robią szopki za głupie parę miliardów z kontraktu na Caracale i odwołują zaproszenia dla Polski, USA ciąga sojuszników po Afganistanach i Irakach.

A tylko ty, robaku-polaku, spróbuj upomnieć się o swoje, zrobić coś dla siebie i nie być przy tym ruchanym w dupę, to będziesz psychoprawakiem, komunistą i faszystą w jednym, a w ogóle to śmieciem najgorszym, bo ośmieliłeś się dbać o swoje interesy.

Ja #!$%@?ę, jakie te lewactwo jest oderwane od rzeczywistości. Przecież z takimi przemyśleniami lewica zejdzie z wynikiem wyborczym poniżej Korwina. A później wielkie zdziwienie, że Brexit, że Trump, że Le Pean, skoro za granicą z lewactwem nie jest lepiej niż u nas.

Ani Trump, ani Le Pean nie są jakimiś wybitnymi kandydatami. Ba, w wielu rzeczach są słabi. Jednak skoro lewica ma przemyślenia jak poniżej i kandydatów na poziomie gówna, to nawet Trump i Le Pean wygrają.

#bekazlewactwa #shitwykopsays #lewackalogika #4konserwy #geopolityka
Pobierz T.....5 - Każdy kraj na świecie, nawet najbardziej przesiąknięty lewicowym spaczeniem...
źródło: comment_XaU2fU2CpcSNrZdDKxL8LX55acJV5IKB.jpg
  • 27
@Tical25: to jest w sumie ciekawe. #!$%@? głupoty porównując pozycję tuska z interesami kraju i tworzysz sobie projekcję jakoby "lewica" (#!$%@?, ja i lewica :D) nie chciała dbać o interesy kraju. Oczywiście w nowym wpisie, żeby przypadkiem nikt nie sprawdził o co dokładnie chodziło :D

Piękny chochołek :D a pelikany plusują, bo nawet nie czytają nic poza hasłami: le pen, lewactwo, antypolacy, interesy narodowe.

JAK W LESIE.
#!$%@? głupoty porównując pozycję tuska z interesami kraju i tworzysz sobie projekcję jakoby "lewica" (#!$%@?, ja i lewica :D) nie chciała dbać o interesy kraju.


@nie_jem_grzybow: Pisałeś, że dbanie o interesy swojego kraju, to jest komunistyczne "ZAŁATWIENIE" i nie powinniśmy tego robić.

szanownego homo sovieticus odsyłam do moich poprzednich wypowiedzi. I nie pisz pomoże tylko ZAŁATWI. Jak siedzi w tej UE to powinien nam ZAŁATWIAĆ! Taka szynka spod lady z GSu.
Pisałeś, że dbanie o interesy swojego kraju, to jest komunistyczne "ZAŁATWIENIE" i nie powinniśmy tego robić.


@Tical25: hehe, misiu, znowu manipulujesz: pisałem to w kontekście Tuska jako przewodniczącego rady Europy!!! Zdanie później napisałem, że od dbania o polskie interesy w EU jest mnóstwo innych organów.

Jeśli wykorzystywanie okazji, typu wysoko postawiony polski polityk nie jest dbaniem o interesy kraju, to nic nie jest.


Powtórzę: czy Hiszpan na tym samym stanowisku -
Powtórzę: czy Hiszpan na tym samym stanowisku - przedstawiciela EU wybranego przez wszystkich członków i mający reprezentowac całą EU - ZAŁATWIAJĄCY interesy Hiszpanii kosztem innych krajów to według ciebie dobre rozwiązanie?


@nie_jem_grzybow: A czemu kosztem? Może mógłby to załatwić w imię "solidarności europejskiej" którą lewica wyciera sobie mordy w kontekście imigrantów, a o której zapomina gdy przypomina się o Nord Stream I i II.
Może mógłby to załatwić w imię "solidarności europejskiej" którą lewica wyciera sobie mordy w kontekście imigrantów, a o której zapomina gdy przypomina się o Nord Stream I i II.


@Tical25: ale wiesz, ze takie decyzje nie zapadają jednoosobowo w gabinecie Tuska? od tego są m.in. eurodeputowani i głosowania - to nie Polska dzisiaj, że jeden człowiek może z dnia na dzień zmienić dowolną ustawę. o imigrantach zarobkowych Tusk niedawno się wypowiadał
twój wpis na na celu pokazać jakiś komentarz i toczyc burze lewi vs prawi, no spoko


@niemasprawy: Burza lewi vs prawi jest integralną częścią geopolityki, co widać po sytuacji międzynarodowej gdy Trump został prezydentem.