Wpis z mikrobloga

pani z prawej wygląda jakby szła wzdłuż półki z farbami w castoramie i nagle zgasło światło i się potknęła ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@jaroty: To świadczy o tym, że ma zrobiony świetny makijaż. Ona tak naprawdę nie szła wzdłuż półki z farbami w castoramie i nie potknęła się tam po zgaszeniu światła. To zostało stworzone przez charakteryzatora, żebyś myślał, że niedbale zrobione. Dlatego właśnie wygrali - bo
Dlatego właśnie wygrali - bo się nabrałeś. W star treku się nie wczujesz.


@Wykopaliskasz: No ja to oglądałem i gówno a nie się nabrałem. Stylistyka w tym filmie była tak tandetna, że oczy krwawiły. Make up robił z tych postaci plastikowe kukły a nie złoczynców. To samo zresztą podkreślała scenografia i wiele innych.
@pomidorowka: Problem w tym, że charakteryzacja postaci w tym filmie jest strasznie tandetna (czytaj komiksowa), oczywiście Harley Quinn wybija się na tle innych ale nie dość, że to Harley Quinn to jeszcze na podobnym stopniu oskara powinien dostać mroczny rycerz nolana za Jokera po jest w podobnym klimacie makeupowany.
@pandapl Przecież w suicide squad elementów komiksowych jest tyle co kot napłakał. Praktycznie wszystkie postacie zachowują się inaczej niż w oryginale albo mają inną historię.
@Magnolia-Fan: Nie, wymagam tego zeby był jak komiksy DC a nie LEGO Batman. Ale jak ktoś jest amatorem to tego nie zrozumie i pewnie dlatego też Oscar. Bo ludzie którzy to wynagrodzili koło oryginalnych historii nawet nie stali i nie wiedzą jak zostały #!$%@?.