Wpis z mikrobloga

Mirki zapraszam do oglądania w najbliższą sobotę mojej kolejnej walki. Dla tych co nie wiedzą - nazywam się Tomasz Mazur i jestem bokserem zawodowym. 04.03.17 podczas gali "Noc prawdy" w Dzierżoniowie stoczę swój 8 pojedynek w karierze zawodowej.
Transmisja gali od godz. 19.00 na Polsat Sport Fight, a od godz. 22.00 na Polsat Sport. Moja walka będzie jedną z ostatnich walk, więc powinienem się załapać na Polsat Sport. Będzie to moja najtrudniejsza walka do tej pory, pierwsza w której raczej nie jestem faworytem. Przeciwnikiem będzie inny Polak - Michał Żeromiński. Zawodnik bardziej doświadczony w boksie zawodowym, mający za sobą już kilka ciężkich walk. Chciałem walczyć z kimś z krajowej czołówki, takim pięściarzem jest Żeromiński i wierzę, że to ja wyjdę zwycięsko z tej potyczki. Pierwszy raz zmierzę się na dystansie 8 rund, do tej pory najdłuższe walki miałem 6 rundowe, ale jestem przygotowany i nie powinno to stanowić dla mnie problemu. Jestem bardzo zmotywowany i liczę, że wygrana popchnie moją karierę do przodu. Zapraszam wszystkich do oglądania i kibicowania :)

Zapraszam do obserwowania tagu #bigmaziboksuje

#boks #sport #sportywalki
BigMazi - Mirki zapraszam do oglądania w najbliższą sobotę mojej kolejnej walki. Dla ...

źródło: comment_y3MCA83Q3O1BV1nE4fJGk9mdsZTthSuM.jpg

Pobierz
  • 35