Wpis z mikrobloga

@MaTyyy: Ja do 25 roku zycia mialam w PKO - konto dla mlodych. Wszystko za free + bezplatne wszystkie bankomaty. Musi byc chyba warunek minumum miesiecznego obrotu na koncie, ale nie sa to wysokie kwoty. W mBANKU chyba tylko bezplatnie jest w Eurocash (chyba ze cos sie zmienilo)
@Kamyczek91: W sumie to nie wiem jakie bankomaty, wiem, że Euronet i bankomaty BZWBK są darmowe, a, że dominują w moim mieście to jakoś mi nie przeszkadza, że inne są płatne.
@MaTyyy: Bank Millennium. Wystarczy, że zapłacisz 1 raz kartą lub BLIKiem w miesiącu i masz wszystko za darmo. W PKO trzeba zrobić min. 5 płatności kartą, żeby uniknąć opłaty a w mBanku konto masz 13-20 lat i 21-24 (w Millennium 18-26 lat)
@nightrain:

Szanowyn Panie, dziękuję za wspomnienie o ofercie Nest Banku. Zachęcam wszystkich zainteresowanych dobrą ofertą konta indywidualnego do założenia zupełnie bezwarunkowego Nest Konta. Jego założenie i prowadzenie, przelewy krajowe Elixir, wpłaty gotówki w PLN w ponad 2500 wpłatomatów sieci Euronet, wydanie pierwszej i używanie karty płatniczej, wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce oraz wpłaty i wypłaty gotówki w oddziałach banku są za 0zł. Konto można założyć na stronie internetowej banku, w
Faktycznie większość ofert banków różni się od siebie detalami w nieznaczny sposób, takimi jak wysokość i warunki opłat, liczba darmowych transakcji w miesiącu itp. Natomiast zdecydowanie inne podejście ma np. https://www.eliteprivatebanking.pl/ , gdzie warunki ustalane są indywidualnie i najczęśćiej nei ma żadnych opłat. Z tym, że jest to już bankowość prywatna, więc trzeba mieć spory kapitał na koncie.
zajrzyj na stronę: https://iszurek.ebrokerpartner.pl/#/konta-osobiste

dla mnie faworytem i ulubieńcem jest Get In Bank. Wszystko darmowe jeżeli zrobisz jedną operację kartą płatniczą w miesiącu. Nie ma wymogu comiesięcznego zasilania konta kwotą 1000 zł lub więcej. Nie ma wymogów odnoście ile minimum pieniędzy masz wydać płacąc kartą. Jest tylko jeden wymóg. JEDNA operacja kartą. Tyle. Tak więc, ja osobiście polecam Get In Bank, ale możesz przejrzeć również inne oferty. Zapraszam i polecam.