Wpis z mikrobloga

Czyżby ksiądz z RiGCzem?

Ostry zgrzyt na linii kler katolicki - Prawo i sprawiedliwość.

Ksiądz Stanisław Walczak mówi o Jarosławie Kaczyńskim i biskupach polskich ostro i bez owijania w bawełnę:

"Ten łgarz ma poparcie silnej grupy polskich biskupów i wielkiej rzesz polskich duchownych! To oni popierają kłamstwa na temat katastrofy smoleńskiej, to oni szczują Polaków przeciw wszystkiemu, co obce i inne"


Nie poprzestaje na tym:

"Jego koneksje z Radiem Maryja i TV Trwam dowodzą, że kłamstwo stało się oficjalnym orężem katolików narodowych w Polsce"


- dodaje misjonarz.

Nie jestem katolikiem i znaczna cześć wykopków / mirków zna moje zdanie na temat tej religii. Nie sposób jednak nie zgodzić się z człowiekiem, który swoją wiarę traktuje jako styl życia, nie narzuca go innym, nie opływa w luksusy, nie wyłudza datków, nie prowadzi rozgłośni propagandowej, nie szantażuje z ambony wyborców tej czy tamtej partii.

Ks. Stanisław Walczak może pozwolić sobie na tak daleko idącą krytykę Prawa i Sprawiedliwości oraz Kościoła w Polsce, bowiem wiele lat spędził poza ojczyzną. Jego kariera duszpasterska zdominowana jest przez działalność misyjną. Najpierw pracował wśród chrześcijan z afrykańskiej Zambii, później został skierowany posługę w parafiach niemieckich, gdzie był duszpasterzem m.in. środowisk imigranckich.


Myślę, że to jest to, co niektórzy katolicy nazywają "prawdziwym księdzem".

Polecam artykuł:

WYKOP: http://www.wykop.pl/link/3627827/ks-walczak-ostro-prezes-pis-to-lgarz-z-poparciem-biskupow-szczuje-polakow/

#polityka #neuropa #religia #katolicyzm #bekazpisu #misiewicze #tysiacurojenniezaleznychmediow #mikroreklama ##!$%@? #niewykopujwpolityceiniezaleznej
Pobierz Ospen - Czyżby ksiądz z RiGCzem?

Ostry zgrzyt na linii kler katolicki - Prawo i sp...
źródło: comment_41Snlzv18ExO2nimV03pCsfLA9D0KX7Z.jpg
  • 2