Wpis z mikrobloga

Siema Mircy,
Dawno mnie nie było, więc wracam się przypomnieć. Trzy sprawy:

1. Z dniem dzisiejszym zaczął się okres na last minute na kierunkach egzotycznych i na kierunkach bliższych nam tj, Kanary, Mader itd. Potrwa mniej więcej do połowy czerwca z wyłączeniem długiego weekendu majowego i okresu świat. Na kierunkach typu Grecja, Włochy, Bułgaria, kontynent Hiszpanii itd. zaczną się od maja i potrwają do 15 czerwca. Zajebiste lasty w kosmicznych hotelach będą do Turcji. Przyczyny wiadome, kto nie obsra zbroi, ten skorzysta. Będę je systematycznie tu wrzucał, kiedy uznam, że warto.

2. Bardzo dużo z Was pisze do mnie w sprawie wakacji. W miarę wolnego czasu staram się odpisywać jak mogę najwcześniej. Oczywiście nie poświęcę go tyle na wypok ile na swoich stałych klientów i tych których codziennie obsługuje w biurze, bo bym umarł z głodu. Czasu trzeba poświęcić tyle samo, a niektórzy nie napiszą nawet dziękuje, że już o zakupie nie wspomnę. W każdym razie Ci, którym jeszcze nie odpisałem, niech mi się przypomną w wiadomości prywatnej, bo na serio jest Was sporo i mogło mi umknąć.

3. Jeżeli myślisz o zorganizowanych wakacjach w Grecji, Hiszpanii, Włoszech czy na Cyprze w kwocie do 2 tys. za all inclusive w lipcu lub sierpniu, to sobie odpuść. Szkoda Twoich nerwów i straconego czasu doradców turystycznych. W tym terminie hotele poniżej tej kwoty to zapyziałe nory, których ja nie sprzedaje. Wole mieć czyste sumienie.

Wracając do sedna tagu #wowtravel

Tak naprawdę lasty dopiero nabierają rozpędu, ale niedługo się pojawią te wszystkie Dominikany, Kuby, Tajlandie, Zanzibary i Mauritiusy. Będzie też Kenia, Omany, Emiraty itd.

Dzisiaj w miarę dobra cena jest na Wyspy Zielonego Przylądka - > https://goo.gl/W7fevK
2999 PLN/ os. za 8 dni w all inclusive w hotelu 4*. Głowy uciąć nie dam, ale pewnie jutro lub pojutrze cena jeszcze spadnie, ale tutaj to już trzeba pisać na priv i ewentualnie trzymać rękę na pulsie. Film z hotelu poniżej

Przy okazji wrzucę wam jeszcze wpis na moim blogu o tym, jak klienci przekręcają nazwy geograficzne. Można czytać do popołudniowej kawy ;) - http://blog.wowtravel.pl/terefere/

#wowtravel #podrozujzwykopem #podroze
  • 6