Wpis z mikrobloga

Otrzymałem pieniądze z #ebates 20$ czeka na kolejną wypłatę.
A teraz ważna sprawa dla was!
Przed wypłatą wasze konto tak jak moje może zostać zablokowane (dokładnie w dniu wypłaty) tu przydaje się komunikatywna znajomość angielskiego, aby się dogadać z nimi. Ja straciłem tylko 5$ bo znajomych zapraszałem a nie losowe osoby.

Support serwisu pisze do was, musicie wyjaśnić kogo konkretnie zaprosiliście, jakie imiona, nazwiska i adresy.

Także jeśli bawicie się w takie zwroty to warto mieć takie dane, bo może być ciężko. Mówią, że to łamanie zasad i konto zostanie zablokowane - dlatego rozsyłanie zaproszeń na lewo i prawo może być problematyczne potem.
Załatwianie sprawy trwało w sumie 8 dni.

Please send us a list of full names and email addresses of the members that you referred


To help us expedite this: Please send along the order confirmation page that includes an order number, order date, shipping & billing addresses and price break-down showing product total, shipping charges, tax and method of payment for your orders from AliExpress on XXXXX, and Gearbest on XXXXX.

Also, include the shipping confirmation, as well.


Dostaniecie listę kont i trzeba będzie wyjaśniać kto to ( ͡° ͜ʖ ͡°)
A życzę wtedy powodzenia w pytaniu o pełne dane przez pw na mirko.

#aliexpress #truestory #blokujo #takaprawda
fstab - Otrzymałem pieniądze z #ebates 20$ czeka na kolejną wypłatę.
A teraz ważna s...

źródło: comment_CfCjsJntFLiwf5KB41oaohMRFltf9zu0.jpg

Pobierz
  • 10
@fstab
@danielz_ sorry ale dla mnie gra nie warta świeczki żeby za kilka dolców dane znajomych wysyłać. Nie chcą żeby ludzi zapraszać to niech spadają. Już na GA takich jaj nie było. Ja osobiście nikomu kto by mi ten portal pokazał i pomógł w założeniu konta, danych swoich nie dał.
@widmo82:
@kruprz:
@danielz_:
Z mojej strony przekazałem im tylko imiona i nazwiska, powiedziałem, że więcej nie podam i mogą weryfikować przez strony.
Zgodzili się i konto zostało odblokowane (minus kasa za jedną osobę z wykopu).
jeśli chodzi o ebates to nie wróżę nam wielkiej współpracy:) wypłacą mi w maju za rejestracje i zakup i chyba baj baj będzie :) no chyba, że będą dawać więcej :)
@widmo82: ja zarobiłem z refów ok 75$ + własny cadhbsck . Wypłatę otrzymałem i nie używam już eb. To co mam mówić. No nie mam zablokowanego konta właśnie się zalogowałem. W przeciwieństwie do topcashbsck nie przycieli w ch..