Wpis z mikrobloga

Cześć Mirki #geopolityka - w nawiązaniu do tego wpisu potrzebna jest pomoc dla #nowakonfederacja. Skontaktował się ze mną Bartłomiej Radziejewski, Panowie wraz z J. #bartosiak rozważają uruchomienie kanału na platformie YouTube, który będzie prezentował treści adekwatne do wartości, którymi kieruje się Nowa Konfederacja. W związku z tym potrzebuję 2, może 3 ochotników zorientowanych w świecie technologii, którzy poradziliby sobie z poprowadzeniem projektu (adekwatnie do decyzji podjętych przez NK: od zebrania i przedstawienia pomysłu, wymagań technicznych, doradztwo w ramach wymaganych zakupów [rejestratory audio, video, oświetlenie] po jego produkcyjne uruchomienie [montaż materiału etc.]). Początkowo współpraca odbywałaby się w ramach wolontariatu, zasady współpracy na dalszym etapie, prawdopodobnie kiedy NK stanie na nogi, do ustalenia między stronami.

Siedziba "Nowej Konfederacji" mieści się w Warszawie.

Osoby zainteresowane zapraszam do kontaktu na PW. Wskazane byłoby przesłanie adnotacji na temat zrealizowanych projektów mieszczących się w zakresie zbliżonym do omawianego projektu (po prostu chcę mieć pewność, że sobie poradzicie ( ͡° ͜ʖ ͡°) ). Na odpowiedzi oczekuję do najbliższego wtorku.

#hahard #publicystyka
  • 4
Eh gdyby tylko człowiek mieszkał w Warszawie.. Obu Panom szczerze kibicuję, Nowa Konfederacja to mój ulubiony think thank/medium obok Klubu Jagiellońskiego i świetnym pomysłem byłoby uruchomienie takiego kanału. Niestety nie mogę pomóc w jego tworzeniu, natomiast z pewnością z uwagą będę śledził informację na ten temat.