Wpis z mikrobloga

Od zawsze mam bekę z ludzi odpowiedzialnych za prowadzenie firmowych fanpageów.

#!$%@? macie ten nowy smak napoju!!1!

Cześć Mariusz, a jaki smak przypadł Ci do gustu? :)


kiedyś ten keczap miał lepszom konsystencje, ale smak spoko

Miło nam, że smakuje Ci Bożena nasz ketchup. A próbowałaś nowy smak Ultra Ostre Chilli? :))


dobre

Jacku, a Twoi znajomi też lubią te krakersy? :-)


#reklama #pr #facebook
  • 13
@rdy: nie znasz się, to po co się wypowiadasz? Dobry social media manager może zarobić powyżej 4 tysięcy i masz normalny czas pracy, musisz co chwilę wchodzić na profile (fejs, insta, snap, twitter itp.) i odpowiadać, wymyślać jakieś angażujące posty itp. To nie są tanie rzeczy, widać jak małe masz pojęcie o świecie ( ͡º ͜ʖ͡º)
@masiej: tak, są agencje. Aż tak dobrze tematu nie znam żeby wymienić je z nazwy, ja się głównie interesowałem tematem jako freelancer (to juz troche mniejsze stawki)
@Arveit: znam się, znajomy pracował w dwóch. Dostawał odpowiednio 1200 i 1500zl za pisanie takich #!$%@? 8h dziennie. Najwyższa pensja w jego zespole nieprzekraczala 2k.
Ja byłem na paru rozmowach - 1500 -1800 widelki, bez szans dostania się jak stracisz status studenta

Praca oczywiście w warszawie małe i duże korpo
@rdy: to jakaś słaba ta kasa, coś mi się wierzyć nie chce :P Znajomy bez żadnej agencji i wcześniejszego doświadczenia dostaje 2100 do łapy
@Arveit: może mu się poszczęściło, ja ci mówię jak to z mojej perspektywy wygląda. Do jakiegoś korpo wysłałem, odezwali się i kazali od razu napisać do kiedy mam status studenta. Po napisaniu że wygasa w marcu - cisza :D

Generalnie może ma inny zakres obowiązków, bo są community managerowie i 'community managerowie', gdzie ci drudzy jedyne co robią to wklejają gotowe copy do postów czy wydarzeń i odpowiadają skryptem na wiadomości
@rdy: community managerowie i moderatorzy maja płatne tak do 2k i piszesz głupie posty i odpowiadasz na głupie pytania. Specjalista od Social mediów zajmuje sie tworzeniem strategii, koordynacja pracy innych, kontakt z grafikami, tworzeniem postów/grafik, kontaktem z klientami i też prowadzeniem płatnych kampanii