Wpis z mikrobloga

Wkrótce wejdę na wyższy level #!$%@?. Zamierzam opłacić jakiejś dziewczynie z #roksa nockę, ale nawet nie będę z nią uprawiał seksu.
Zawodowo mi się powodzi całkiem nieźle, ale prywatnie jestem #tfwnogf i już nawet nie mam złudzeń, że się to zmieni, jednak nie mogę skrócić sam swojej agonii, bo wiem, że moi rodzice by tego nie znieśli. Oczywiście ukrywam to przed nimi, aby mogli być dalej dumni z tego jakim człowiekiem jestem i co osiągnąłem. Tak się złożyło, że wkrótce mam wesele w rodzinie i aby stworzyć pozory normalności pójdę na nie z opłaconą roksą. Nie będę kłamał, że to moja partnera, przedstawie ją jako koleżankę, myślę, że sami sobie dopowiedzą to co chcą. Mam tylko nadzieję, że panna nie zrobi mi jakiegoś mega przypału, bo o ile w ciuchy ją obkupię, aby wyglądała elegancko, to już na jej zachowanie nie będę miał żadnego wpływu.
#przegryw
  • 43
@piwniczny_koks: o #!$%@?, widzę ze niezle zdesperowany. Jakbym nie miał dziewczyny to bym poszedł sam na wesele, jeszcze bym mówił wszystkim ze gej, by było o czym gadać ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°) weź jakaś koleżankę na wesele, później zamow jej taksówkę do domu a Ty na rokse :)