Wpis z mikrobloga

Polecam Twittera mężnego posła Tarczyńskiego który walczy dzielnie z Islamem w Europie: https://twitter.com/D_Tarczynski/status/839179029106290688 świetne komentarze pod tweetem. Kilka najbardziej rozwalających komentarzy:

Panie Pośle dziękuję. W imieniu, moim, mojej żony i dzieci.

Panie Dominiku Pana nie może tam zabraknąć. Pan musi tam być i obudzić ich z tej psychozy !!!

Ja modlę się za Pana. Jeszcze raz dziękuję. Oby wystarczyło sił i armat.


Poseł Tarczyński modli się wspólnie z wyborcami i obiecuje dalszą walke. Módlmy się za posła Tarczyńskiego aby odparł napór islamu i uratował Europe przed katastrofą.

Tak dla przypomnienia to jest ten sam gość który robił sobie selfie w futrze z jenota za kilka tysięcy złotych

#bekazpisu
#bekazprawakow #islam #imigranci #polityka
y.....m - Polecam Twittera mężnego posła Tarczyńskiego który walczy dzielnie z Islame...

źródło: comment_C7DY26LIwNh3X39nBhZuwhCCqdd7HUkS.jpg

Pobierz
  • 6
@ylwlsm: że co? z czego ty się śmiejesz bo nie rozumiem? że ktoś się modli bo w coś wierzy? z muzułmanów też się śmiejesz jak jak biją pokłony do allaha? tak samo będziesz wyśmiewała islam jak chrześcijaństwo? ukryta islamofobia czy nierozpoznana hipokryzja?
a z tym futrem to co jest nie tak? ciuch jak ciuch, ty decydujesz co w kto się ubiera różowa komuszo? do talerza też będziesz ludziom zaglądać, a może
@przemyslaw-maczka: @cerastes:
kurde, ale wiecie - jednak jest dobrze obserwować ylwlsm. Dopiero jak zobaczyłam, że się do kogoś przypie#$%liła, przyszło mi do głowy sprawdzić ostatnią działalność tego posła. Okazuje się, że wraca stara dyskusja - szariat został wyjęty spod prawa/zdelegalizowany w Europie coś ok 2010 kiedy Turcja próbowała się tu wepchać. I to de facto po raz któryś bo od 1990 się dyskusja datuje. Wtedy (ok 2010??) dziennikarze zrobili aferę,