Wpis z mikrobloga

@SRD-4: a ja wyobrażam sobie osobiście, gdy telefon używa prekompilowanego oprogramowania, każda aplikacja to nie osobny jvm, a usługi tła nie mają racji bytu non stop bez powodu :) Chociaż osobiście używam Androida na Nexus 5X, który też ma 2 GB ramu i się spokojnie da.
@SRD-4: tylko ze ten sraoimi #!$%@? aplikacje z ramu bardziej niż iPhone. Zreszta nie chce mi się komentować żałosnego toku myślenia wykopowiczow. Jeśli uważasz ze xiaomi lepszy to mam dożywotnia beke z ciebie xD inni tez
@Panciu2: No i zajebiscie, patrz jaki ból dupy spowodowałes xD Tak gadają bo go nie mogą mieć ( ͡° ͜ʖ ͡°) musza się jakoś pocieszyć. Te 6s to kot, sam
@SRD-4: No moim zdaniem lepszy xiaomi xD Co chwile widzę kogoś kto go faworyzuje bo dobrze wyglada na papierze a w praktyce jest #!$%@?. Nawet wyświetlacz ma #!$%@?.
Najlepsza jest gadka fanów xiaomi, gdy przegadasz ich wszystkie argumenty to gadają że jest tańszy ale tak naprawdę chcieli by mieć iPhona ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@SRD-4: spokojnie, ja lubię się chwalić. Dziwne jest gdy ktoś to źle odbiera, zamiast cieszyć się szczęściem innych to woli go zhejtowac aby poczuł się lepiej mimo iż powinien się w sumie gorzej czuć xD albo tak samo jak wcześniej. Polska to kraj cebuli