Wpis z mikrobloga

Wszyscy tu podniecają się Tuskiem. Taka krótka pamięć i dlatego w tym kraju jest tak źle. A co z: " teraz paliwo może być i po 7 zł", synek w olt Express i Amber Gold które sobie spokojnie działało? Co z podniesionym VAT i zabraniem kasy z OFE, co z aferami zamiatanymi pod dywan, co z wchodzeniem w tyłek Angeli i żartami po katastrofie z Putinem, wszystko to nic bo go wybrali drogi raz na swoją marionetkę? Tusk na prezydenta? Serio? To jeszcze Petru na premiera i Nowak wróć? Tak wiem, już klawiatury gorące i zaraz będzie że jestem pislamistą bo ludzie mają krótką pamięć i głosują na zmianę : PiS, PO, SLD, a później płacz że źle w tym kraju. Sami to dziadostwo wybieracie. #polityka
  • 245
@elcede: Afery PO zawsze byly pompowane na sile, przypominam, ze najbardziej ludzi interesowaly glupoty a nie faktyczne problemy

-brak zegarka w spisie
-ktos powiedzial, ze na takim stanowisku za mala kase pracuje tylko zlodzieje
-taki mamy klimat
-krzeslo, ktory bylo falszem, a ludzie wierza w to so dzisiaj

Nie bylo kolorowo, ale glownie przez takie #!$%@? wygral PiS a nie z powodu waznych przekretow

Gdzie to porownac do tego co sie
  • 265
@FireDash te głupoty które wymieniłeś to była końcówka. Ale fakt że ludzie lubią się interesować bardziej wiadomościami niczym z pudelka niż realnym aferami. Po wypłynięciu taśm było oburzenie największe tym jakim językiem się posługują a nie co mówią. Już nikt nie pamięta, że o kraju którym rządzą mówili: #!$%@?, dupa i kamieni kupa, albo że Kulczyk zwalniał ludzi w rządzie. Dlatego jeśli mentalność wyborców się nie zmieni to w tym kraju będzie
@Rhados w sumie masz rację. Ale nie wkurza, że człowiek który nas sprzedał za swoją posadę po tej kadencji będzie miał dożywotnią emeryturę unijną na nasz koszt (o ile unia się wcześniej nie rozpadnie). Wszyscy piszą, że chcieliby zobaczyć minę Kaczyńskiego. Ja bym chciał zobaczyć miny Petru i Schetyny :-P taniec radości na pewno został odtańczony ;-)
@elcede PO nie robiło z kraju państwa wyznaniowego, nie pompowało kasy w kościół, nie #!$%@?ło się w medycynę uznając Biblię ponad wiedzę medyczną, nie robiło idotycznych reform jak ta w szkolnictwie i w służbie zdrowa (zobaczyc co się dopiero będzie działo), o skali manipulacji w narodowych mediach nawet nie wspomnę. do tego robienie wstydu w Europie, już Radzio jedzący osmiorniczki był 1000 razy lepszy niż ten przygłup Witold dyplomacji
@elcede: Wniosek? Demokracja nam nie służy. Ludzie i z lewa i z prawa nie są skłoni do porozumienia, oraz dogadania się w sprawach państwowych by obywatelom było faktycznie lepiej. Kasta polityczna jest oderwana od rzeczywistości, czują się jak święte krowy, kojarzą mi się z szlachtą z XVI-XVIII wieku która patrzyła w na swoją dupę i coraz liczniejsze przywileje, chciwa, gnuśna, ponad prawem, ponad innymi.
Liczy się tylko utrzymanie władzy i jak