Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Halko,

podzielę się dziś z Wami moim gejowskim doświadczeniem, jakie mi się ostatnio przytrafiło. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Siedziałem w pewnym pubie z karaoke, dzień jak codzień - piwko, podśpiewki, jakiś taniec, nic specjalnego. W pewnym momencie wyczaiłem, że siedzi jakaś laska z typem i laska pokazuje swoją rękę i się uśmiecha. Na ręku miała pełno tatuaży, więc obstawiam, że wyczaiła też moje tatuaże, to się uśmiechnęła. Jej kolesiowi się najwidoczniej to nie spodobało, bo postanowił mnie zjeść wzrokiem i zaczął się na mnie gapić. No ale ja żaden #!$%@?ś nie jestem, to sobie myślę, że nie wymiękam i niech on wymięka. No i tak gapimy się na siebie, ludzie obok trochę konsternacja pewnie, ale wyjebka w sumie. Zaczęła się piosenka, którą znam na pamięć - Tenacious D - Beelzeboss. No to gapiąc się na typa, zaczynam to sobie śpiewać. Koleś też. Gapimy się na siebie przez 5 minut, śpiewając piosenkę o diable i gestykulując te wszystkie słowa. xD
Piosenka się skończyła, oboje się uśmiechnęliśmy do siebie, odwróciliśmy głowy i ja patrzę na moją znajomą, a ta tylko takie "CO DO #!$%@?" wypisane na twarzy. xD

I tak oto, było to bardziej gejowskie doświadczenie dla mnie, niż gej podrywający mnie na jednej z domówek.

#niebieskiepaski #niebieskipasek #podrywajzwykopem #lgbt #nohomo #fullhomo

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Limonene
  • 6